2737
2734

من خیلی خودمو سرزنش میکنم

یا اگه مثلا هنری نکته ای هم بلد باشم سکوت میکنم و نادیده میگیرم

برعکس خیلیا هیچی بلد نیستنا یا مثلا فقط یه چیزی یجایی خوندن حفظ کردن ولی خیلی تعریف میکنن

خیلی دوس دارم شخصیتای اینجوری رو

بنظرم اعتماد بنفسشون بالاست چکار کنیم که بااعتماد بنفس بشیم؟

🌹🌹⚘⚘
منم همینجوری ام متاسفانه هنوز نتونستم بهش غلبه کنم کلا خودمو دست کم میگیرم هرکی ازم تعریف میکنه میگم ...

نمیدونم چکار کنم مطالعه کنم یا الگو بگیرم یاچی

گاهی میگم اینچیزا ذاتیه و اکتسابی نیست نمیشه یادگرفت

🌹🌹⚘⚘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم چکار کنم مطالعه کنم یا الگو بگیرم یاچی گاهی میگم اینچیزا ذاتیه و اکتسابی نیست نمیشه یادگرفت

من ک خیلی سعی کردم هرراهی رو بگی امتحان کردم مشاوره کتاب همه چی ولی نمیشه😢

منم اعتماد بنفسم پایین اما رو خودم دارک کار میکنم.

مم از فرشتم کمک میگیرم..

سعی کردم کانال بزنم و اطلاعاتمو دراختیارشون بذارم .وقتی مهمون دارم سرصحبتو باهاشون باز میکنم.

سعی میکنم تو جمع شرکت کنم.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
2740

تو اینه تو خونه که تنهام باخودم خیلی حرف میزنم که اعتماد بنفسم بره بالا.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
برو مشاوره 

به سیاست بیشتر اعتقاد دارم😁

ببین مثلا کتابا روانشناسی خوندم از برایان تریسی

یا بارابارا

اولی باز بهتر بود

بارابار خوشم نیومد بااینکه خیلی تعریفشو کردن

ولی باز خیلی چیزا زرنگی و بلدی میخواد سیاست

این آدما شخصیت قوی دارن بنظرم

🌹🌹⚘⚘

از فرشته ها کمک بگیرید از فرشته محافظتون.

فرشتت؟

بله

2706