2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منكه مادربزرگم درست ميكردن ديدم ك اردبرنجوباحالاياروغن زردياكره فرقي نداره تف ميدادن خوب،بعدمثه زيره حالا داروهاشوزيادنميدونم ميريختن داخلش واب ميريختن زيرشم كم ميكردن ب ابش كم ميشدجاميفتادميخوردم همين بودبنظرم 

2728

اقوام شوهرم 1مدل درست میکنن که عاشقشم الان هوس کردم بلد نیستم ولی روغن محلی زیره نبات آرد گردو وداروی دل دردگیاهی که بهش میگن خوراکو توش میریزن بازعفرون عالییییه

درتاریخ 1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد 1صلوات مهمونم کن حاجت روابشی انشالله🙏

یک لیوان آرد رو الک کن.نصف لیوان نبات کوبیده رو با دو لیوان آب میذاری بجوشه.آرد رو یکم تفت میدی نه در حد حلوا کمتر.وقتی نبات حل شد توی آب زعفران دم کرده و گلاب میریزی توش.توی یه قابلمه روغن حیوانی یا کره میریزی آردهارو میریزی شیره نباتی که درست کردی رو هم میریزی ادویه مخصوص کاچی هم میریزی میذاری یکم بپزه و تند تند هم میزنی تا گلوله نشه.خاموش که کردی چهار مغز هم اضافه میکنی

2738

ما لرها یه چی درست میکنیم مثل کاچی اونم واسه زائو خوبه فقط تفادتش اینکه به جای دارو گیاهی توش آویشن میزارن

توی آب در حال جوش آویشن میریزن

بعد آرد تفت داده شده رو هم بهش اضافه میکنن

وقتی غلیظ شد مثل فرنی آماده ی سرو هست

روغن محلی و شکر میزاریم روش میخوریم

مامانم صبحهای زمستون واسه صبحانه درست میکرد