2733
2734
عنوان

بیایین برا همدیگه دعا کنیم

67 بازدید | 14 پست

توی این ماه مبارک بیایین در حق همدیگه دعا کنیم هر کس مشکل داره بگه تا بقیه براش صلوات بفرستن.هر کس ممکنه بنا به دلایلی الان دلش گرفته باشه مثلا من شوهرم بیماره و پارانویا داره الان باز حمله بهش دست داده و دو روزه زندگی برام جهنم شده خواهش  میکنم بیایین  منم برای شما صلوات میفرستم

مطمئنم به زودی همه مشکلاتم تموم میشه و لبخند زندگی رو میبینم، چون از ته دل حضور خدای مهربون رو تو تک تک لحظه هام حس میکنم😍

ازدواجم با مردیکه تو ذهنم دارم در دنیای واقعی و سریعاااااا

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دعا میکنم حاجت دل دوستانی که تو این تاپیک هستن رو خدای مهربون به بهترین و سریعترین شکل براورده کنه

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
ازدواجم با مردیکه تو ذهنم دارم در دنیای واقعی و سریعاااااا

انشالله هر چه سریعتر به همدیگه برسین و خوشبخت بشین من برات صلوات میفرستم

مطمئنم به زودی همه مشکلاتم تموم میشه و لبخند زندگی رو میبینم، چون از ته دل حضور خدای مهربون رو تو تک تک لحظه هام حس میکنم😍
بچه ها یه نیت خیلی واجب دارم دعا کنید مشکلم حل بشه.خدا خیرتون بده

من دعا ما میکنم و صلوات میفرستم

2740
دعا میکنم حاجت دل دوستانی که تو این تاپیک هستن رو خدای مهربون به بهترین و سریعترین شکل براورده کنه

انشالله برای شما هم

ان‌شاءالله از کریم اهل بیت علیه‌السلام حاجت بگیرین میلاد امام حسن علیه‌السلام نزدیکه ازش بخواین بر ...

براش صلوات فرستادم انشالله دختر کوچولوی نازت هر چه سریعتر خوب بشه

خدایاااا نصیب همه ی دوستان سایت خوشی و دل شاد عنایت کن . استاتر جان امیدوارم زندگیت شاد باشههه ان شالله همه ی مجردهاا ازدواجشون نزدیک و متاهلهااا خوشبخت باشن

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
خدایاااا نصیب همه ی دوستان سایت خوشی و دل شاد عنایت کن . استاتر جان امیدوارم زندگیت شاد باشههه ان شا ...

ممنون از دعای خوبت انشالله شما هم هرچی می خوایین  خدا بهتون بده