2737
2739
عنوان

۴۰ سالگی میشه میکر جکشن کرد

430 بازدید | 54 پست

سلام یکی از دوستام خواسته ازتون بپرسم کسی تجربه داره بشه بعد ۴۰ سالگی باردار شددوقلو بشه 

🌷برای ظهور اقا امام زمان صلوات. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اره یکیازفامیلامون نزدیک پنجاهه سنش.بعد عمری بادکترو اینا اان یه دوقلوی دختر پسر داره .دوسه ماهشونم بیشترنیست.اول یه سه قلو بود افتادن.بعد چند ماه یه سه قلو دیگه گذاشت دوتاش موند

اگه کارتوخونه 😍میخوای تاپیکامو ببین.😘👌
فکر کنم باید آزمایش ذخیره تخمدان بده بعد معلوم میشه، خب بره دکتر

شوهرش مشکل داشته نمیرفته دکتر الان ده سالی هس ازدواج کرده الان مثه اینکه شوهره راضی شده

اره یکیازفامیلامون نزدیک پنجاهه سنش.بعد عمری بادکترو اینا اان یه دوقلوی دختر پسر داره .دوسه ماهشونم ...

الهی چقد خووووب

دعا کنید این بنده خدا هم بچه اش بشه دوقلو بشه این سالها از دلش دربیاد

عزیزم کجا میکرو رایگانه؟هیچ جا رایگان نیست تا جاییکه میدونم الانم با هزینه داروهاش حداقل 10 تومن هزی ...

مراکز دولتی.مثلا تو تهران 6جا هست.بزن نت ببین.خودشون پول نمیگیرن اگه دفترچه داشته باشی.فقط پول دارو رو باید بدی.برا من زیر 2تومن شد کلا.مشکلم داشتم داروهام خیلی زیاد تر بود از حد معمول

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
عه یعنی ۴۰ رد شه پولی میشه؟

عزیزم زیر و بالای چهل پولیه منتها دولتیا مثل رویان یکم ارزونتره ....در هر حال اگه دوستتون نیاز به تخمک اهدایی یا همسرشون نیاز به بیوپسی بیضه نداشته باشند بین 10 تا 15 تومن هزینه اش هست

2706