2733
2739
عنوان

خبربارداری

225 بازدید | 43 پست

بعدااز همسرتون اولین نفرب کی گفتین چطوری روتون شد من هنوز اقدام نمردم همسرم دیگه داره راضی میشه ولی وقتی بهش فکرمیکنم نمیدونم باید چطوری ب بقیه بگم منظورم بیشترب خانواده ی خودمه بیشترم از این میترسم ک ضایع بشم چون شرایطی دارم ک خانوادم راضی نیستن میگن اول اونو حل کن بعدش بچه دارشو البته من اینطوری فکرمیکنم سایدم این اتفاق نیفته

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️

بهتره که با خواهرت یا کسی بری جواب آزمایش رو بگیری که اون به بقیه بگه.

من با خواهرم رفتم

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
بهتره که با خواهرت یا کسی بری جواب آزمایش رو بگیری که اون به بقیه بگه. من با خواهرم رفتم

ایده ی خوبیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچوقت به کسی اجازه نده توی زندگیت دخالت کنن

مخصوصا راجبه بچه

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2728
هیچوقت به کسی اجازه نده توی زندگیت دخالت کنن مخصوصا راجبه بچه

کسی چیزی نگفته من اینطوری فکر میکنم

2738

یه جعبه شیرینی بخر با همسرت برو خونشون 

وقتی پرسیدن بگو 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
همسرم زنگ زد آجی جون و مامانش آجیشم به کل خاندان

چه خوب من با اونا راحتم بیشتر از خانواده خودم خجالت میکشم

2706