2733
2734

تک پوش درست حسابی دیگه ۱۷ ۱۸ گرم هست....

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تک زمانی که طلا صد تومن بود با سه چهار تا خوب بود الان سه چهارتا فقط یه النگو میاره 

تک باید محکم باشه وگرنه زود میشکنه

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

شوخی میکنی ؟الان یه دونه النگو سه میلیون هست اون وقت میخوای دو تا النگو یا تک دست بگیری ؟؟؟؟  

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2740
قیمت طلا داره میاد پایین...به نظرتون تا چند میرسه؟بازم بالا میره؟

چند شده  مگه؟؟من یکشنبه پیش خرید کردم گرمی ۴۵۵ بود خود طلا من گرمی ۴۶۵ گرفتم کم اجرت

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
ببخشید فرق دستبند با تک پوش چیه؟؟

عزیزم دستبند قفل داره و حالت خوابیده روی دست داره، ولی تک پوش عین همون النگوئه اما پهن و یه تیکه

امیدوارم انقدر موفق بشم که بتونم حتی به اونایی که بهم گفتن نمیتونی کمک کنم... اونایی که مسخره کردن و گفتن دلت خوشه... من دارم به هدفم نزدیک و نزدیک تر میشم💪🏽
چند شده  مگه؟؟من یکشنبه پیش خرید کردم گرمی ۴۵۵ بود خود طلا من گرمی ۴۶۵ گرفتم کم اجرت

446 شده

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
قیمت طلا داره میاد پایین...به نظرتون تا چند میرسه؟بازم بالا میره؟

اکثرا دارن میفروشن الان وقت خرید نیست این قیمت طلا کاذبه تو سایتهای دلار و ..  هم نوشتند هر کی داره بفروشه 

2706