2733
2739

بعد از ماه رمضان تولد مامان عزیزم هستش تولد 60 سالگی میخوام یه سوپرایز عالی و به یاد موندنی براش داشته باشم حدود 10.000.000 تومن هم میخوام هزینه کنم به نظر شما چی کار کنم که خیلی جذاب و خاطره انگیز بشه برای مامان گلم  

شخصیت من چیزیه که من هستم اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط اومدم بگم کاش دختر من بودی😁

😂😂😂😂😂😂😂

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
10میلیون؟😐

اره عزیزم 10.000.000 تومن. مقداری از پس اندازم رو میخوام برای تولد مادرم خرج کنم. ولی نمیدونم چی کار کنم که خیلی خیلی جذاب و خاطره انگیز بشه برای مامان جونم. 

2738
تو تالار یا تو خونه؟ 

فرقی نمیکنه ولی تو تالار مرد و زن جدا هستند. من دوست دار م دایی و مردای فامیل هم تو جمع خانوما باشن

یه باکس گل رز بگیر وسطش یه جعبه چوبی کوچولو 

که توش یه تیکه طلا ک دوس داره مادرتون بگیر بذار 

با کیک و بادکنک هلیومی 😍😍 

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد
مطمئن باش مامانت بفهمه 10 تومن واسه تولد خرج کردی خوشحال ک نمیشه هیچ ناراحتم میشه

چرا ؟؟؟؟   

2706