2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
من بحثي نمیکنم چون ممنوعه ولي تو قران نوشته شده زن و مرد هیچ تفاوتي با هم ندارن و فقط میزان تقواشون ...

خب اینام تو قران نوشته با منبع

اگ نمیفهمی حرفمو ریپلی،نکن فقط حوصلت نی
خب اینام تو قران نوشته با منبع

عزیزم چند روز عضو شدي بعد اومدي یه چیزي پیدا کردي باهاش بحث كني؟ 

بعد دعوا هم داري کسي که اسلامو قبول کرده باید بتونه از این جملات دفاع کنه

این مطلب جاش اینجا نیست چون هم باعث بحث میشه هم تعلیق شدن کاربري هرکسي که نظري بده 

شما جاي اینکه به چندتا جمله و ایه استناد كني برو بشین خودت مطالعه کن همه چیزو به جواب سوالات برس 

اگرم نرسیدي از کسي که تو این چیزا جاي حرفي داره سوال کن 

اینجا کسي سواد قراني یا علم قراني نداره که بتونه بهت کمك کنه

قران هیچیووووقت همچین چیزیو نمیگه..شما قبل و بعدشو برو بخون تفسیر کن سوال کن بعد باعث تحریك شو

عزیزم چند روز عضو شدي بعد اومدي یه چیزي پیدا کردي باهاش بحث كني؟  بعد دعوا هم داري کسي که اسلا ...

من دعوا ندارم....اونی ک دعوا داره شمایی.ـ.دینتون انتخاب کردین ولی نمیتونید برا کسی توضیحش بدین بهتون برمیخوره

اگ نمیفهمی حرفمو ریپلی،نکن فقط حوصلت نی
من دعوا ندارم....اونی ک دعوا داره شمایی.ـ.دینتون انتخاب کردین ولی نمیتونید برا کسی توضیحش بدین بهتون ...

اوکي 

شما قبل و بعد این ایه رو خوندي؟؟؟؟؟؟؟ 

شما مطالعه داشتي؟؟؟؟؟؟

شما پرسیدي از کسي؟؟؟؟؟؟ 

مطمني منظور این ایه همین بوده؟؟؟؟؟؟

یا فقط داري به استناد به یه عکس همينجوري میگي 

فك کنم شما هم مسلموني خب شما اگر میتوني دفاع کن

درخواستمو قبول کن

جوابتو همینجا دادم عزیزم 

من بحث قراني و دیني نمیکنم چون علم درستي تو این مورد ندارم ولي شما اگر یکم دنبال ایه و ترجمه و تفسیر بري خیلي بهتره تا استناد كني به چیزي که معلوم نیس از کجا اومده

این اسمش هست تحریف در قران و دین 

اگر مطالعه کردي و دقیقا معني این بود اونموقع میتوني بیاي بگي چرا اسلامو انتخاب کردید 

هیچکدوم از اینا صحیح نیست 

سلام 

من رفتم همه این آیه هایی که گفتین نگا کردم 

اگه قبل و بعدشونو بخونین خودتون جواب میگیرین 

مثلا اینکه مردان از زنان برترند! بله خب برترند اونم از نظر قوت بدنی که این انکار ناپذیره.

یا پسر همانند دختر نیست! خب نیست دیگه 😂 از نظر خدمتگذاری در معبد گفته شده که دختر بازم چون ضعیف تر از پسره وگرنه نکه تبعیض عقلانی قائل بشه. به عمقش بری به ظرافت زنانه اشاره کرده و گفته کار سخت مال مرده.

ارث پسر دو برابر دختر !کاملا منطقیه چون هر مردی باید خرجی زن و بچشو بده و این به عهده هیچ زنی نیست...!(بدون در نظر گرفتن استثنا)

مرد سهم خودش و زن و بچرو میگیره ولی زن فقط سهم خودش چون در حالت نرمال بایدشوهرش خرجیشو بده.

برای مکر زنان عکس تفسیر قرآن میفرستم 

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
2706