2733
2739
عنوان

کلینیک خانواده اصفهان

150 بازدید | 12 پست

خانوما کسی اونجازایمان کرده؟طبیعی یاسزارین؟بیمارستانش خوبه؟رفتارپرسنل چطوری بود؟رسیدگیشون خوب بود؟

خداجون ممنون بابت سلامتیه پسرم😍

زایمانشو نمیدونم ولی بخش های دیگش بیمار داشتیم عالی بوده همه چیشون 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

واي خانمي چه سوال خوبي پرسيدي 

من كمتر از يكسال هست كه از تهران ازدواج كردم اومدم اصفهان 

هفته ششم هستم هنوز دكتري انتخاب نكردم 

خانمي دكتر براي مراجعه ماهانه خودت كيو توصيه ميكني 

هر چي به دروازه شيراز نزديكتر بهتر 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واي خانمي چه سوال خوبي پرسيدي  من كمتر از يكسال هست كه از تهران ازدواج كردم اومدم اصفهان  ...

من شهرستانای اصفهانم گلم،دکترم زهرافتوحی بودخیلی خوب بودن ولی الان که نزدیک زایمانمه دخترشم خارج ازکشوره ورفتن برای زایمان اون،منم الان مجبورشدم دکترموعوض کنم و خانم دکترلشنی روانتخاب کردم،فرشته حقیقت،دکتررقایی ایناروشنیدم خیلی خوبن

زایمانشو نمیدونم ولی بخش های دیگش بیمار داشتیم عالی بوده همه چیشون 

عزیزم‌دکتر مقاره عابد 

دکتر معمار زاده 

زهرا فتوحی 

هاله وفایی 

اینا رو خیلی تعریفشونو شنیدم 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
عزبزم شما پیش دکترلشنی زایمان کردین راضی بودین؟

بله گلم راضی بودم فقط بخیه هایی که میزنه نزدیک۳۰،۴۰روز جذبشون طول میکشه چون زیباییه

ولی ازهمه لحاظ خوب بودن

2738
خب خداروشکر عزیزم..اپیدورال بودی؟هزینه زایمانت چقدر شد گلم؟

بله اپیدورال کردم،تقریبا۶میلیون که ماتکمیلی بودیم انگار یه تومن دادیم،نزدیک ۱/۵،۲تومن اپیدوراله دقیق قیمتشونمیدونم