2737
2739
عنوان

استرا۸ت در بارداری یعنی چی؟

86 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من یکی میگه استراحت کن نمیفهمم یعنی چی و چقدر؟ چیکارا نباید بکنم ؟ مپلا من جارو برقی میکشیدم دوستم گفت چرا کردی نباید انجام بدی الان عذاب وجدان دارم یا مثلا میگن چیز سنگین بلند نکن یعنی در چه حد ؟ من ماه های اولم شما چیکارا رو انجام میدین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

در بارداری های بی خطر بدترین کار استراحت مطلقه

عزیزم کار و فعالیت براتون خوبه اما نه در حدی که خسته بشید

در حد کارهای منزل هیچ عیبی نداره ولی وسایل سنگین بلند نکن. کفش پاشنه بلند نپوش . لباس تنگ نپوش. 

بستگی داره اگه مطلق نباشه...میتونی بشینی دراز بکشی و کارای شخصی انجام بدی مثل رفتن توالت و برداشتن خوراکی ازیخچالو...ولی اگه مطلقه فقطدراز بکش ویکمی بشین ولی حتما پاهاتو تکون بدی ک خون لخته نشه

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتیم دعا میکنی؟🤲🏻🥺
نه چیز سنگین بلند نکن بیشتر از یک کیلو نباشه جارو هم بده شوهرت، بیشتر استراحت کن ماه های اولو تا جفت ...

تا حالا ک انجام دادم مشکلی نیست؟اگه بیفته همون موقع خون میاد؟

2738
منم نمیدونم مثلا همش بلید دراز بکشیم یا نشستن هم استراحت حساب میشه

سعی کن تا 20 هفته بیشتر دراز بکشی مثلا بجا اینکه بشینی دراز بکش، کار سنگین انجام نده پیاده روی هم نکن تا بارداری خوبی داشته باشی عزیزم

برای چی بیافته.هیچ چی نمیشه.ببخشید مگه با تف چسبیده به رحم که بیافته.کار سنگین نکن فقط.کسی خونریزی یا لکه بینی یا سابقه سقط داشته باشه استراحت میدن

نه مشکلی نیست عزیزم منم اوایل خیلی کار میکردم نمیفهمیدم بعد که فهمیدم دیگه خمش استراحت کردم، نه چیزی نشده به چیزای الکی فکر نکن دور از جون چیزی بشه آدم به خونریزی میفته 

2706