2733
2734
عنوان

بیاین ایده کادو تولد بدین توروخدا

104 بازدید | 10 پست

بچها خرداد تولد شوهرمه

عقدیم

کادو واسش چی بگیرم؟؟؟

قیمت مناسب بگین لطفا سرکار نمیرم دستم تو جیب خودم نیست

ساعت و ست کیف و کمربند نگین چون دارین

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪

تیشرت😶

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزيزم دستبند پلاك اسمش

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...
2738
یه بار یکی از کاربرای اینجا یه ایده خوب گفته بود ... کادوش کفش بود ، داخل جعبه اش یه متن قشنگ نوشته ...

ایناهاش ... معنیش میشه : از روزی که « قدم » به زندگی من گذاشتی ، خوشحالترینم ... هر قدمی که بل تو بر میدارم ، شروع یک اتفاق خارق العاده اس ....