2737
2739
عنوان

توروخدا کمکم کنید.میخوام بخاطر پدرومادرم میخوام خودمو بدبخت کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1559 بازدید | 148 پست
متنفر که نیستم ولی عاشقشم نیستم ولی اون خیلی دوسم داره

منم دقیقا نثله تو بودم اون عاشقم بود ولی من دوسش نداشتم .الانم جداشدم .توصیم هم به تو اینه سعی کن دوسش داشته باشی بعد طلاق هیچ خبری نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی توی این ۵ ماه هیچ حسی نداری بهش فرد دیگه ای میانه یعنی

ببین اینجوری نیستم که عاشقش باشم دلم براش میسوزه آدم خوبیه واز گذشته من که خبر نداشته میخوام تلاش کنم حداقل اونو خوشبخت کنم

2731

ببین گلم ایده ال ادما فقط تو ذهنشونه . دنبال مرد ایده الت نگرد که پیدا نمیشه .مرد خوب کمه تو این دوره زمونه .اگر شوهرت ادم خوبیه  بهش فرصت بده مهم اینه که کنارش احساس ارامش کنی .نه به قیافه نه به تیپ نه به مقام وشغل و....توجه نکن 

دختر زمستانم ......منو یک روز ابری 😍😍😍😍
مغرور وسنگین وکم حرف وخشن میخواستم

خودت شخصیتت چه جوریه؟ بخدا شوهر مغرور و خشن بدرد زندگی نمیخوره اینو موقع دعوا میفهمی ، بعد شوهر کم حرف اصلا هیچ جذابیتی نداره باور کن راست میگم

2740
شایدم خوشبخت بشم نمیدونم

عزیزم قبل اینکه با خودتون کنار نیومدید ازدواج نکتید زندگی ی نفر دیگه رو خراب نکنید حالا ایشون با کلی امید و ارزو با شما عقد کرده شما هنوز نمیدونی میخوایش یا نه...برو مشاور اگه بهت راهکار داد و با خودت کنار اومدی ک انشالله خوشبخت میشین ولی اگه نتونستی با دو دلی وارد زندگی نشو هر چ زودتر بکشی کنار اسیب کمتری ب طرفت میخوره

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
خودت شخصیتت چه جوریه؟ بخدا شوهر مغرور و خشن بدرد زندگی نمیخوره اینو موقع دعوا میفهمی ، بعد شوهر کم ح ...

خودمم دختر اجتماعی و شادی ام اما از زیاد حرف زدن وپرت گفتن خوشم نمیاد و سرم توکار خودمه.خیلی دختر جدی هستم

مغرور وسنگین وکم حرف وخشن میخواستم

با اینکه ۲۴ سالته افکارت بچگانه است. زندگی واقعی با رمانا و فیلمای مزخرف ایرانی فرق داره. مرد مغرور و خشن بدبختت میکنه، دو تا کشیده آب نکشیده از شوهر بخوری و ۴ بار تو تصمیماتش به حسابت نیاره و تو خونه همش ساکت و اخمو باشه یه ماهه از زندگیت سیر میشب

به حرف خانوادت گوش کن، به نظر از خودت عاقلترن

2706