2737
2734

سلام

بچه ها من اين ماه ال دي خوردم(در اثر خوردن لتروزول كيست برام بوجود اومده بود و دكترم ال دي داد كه كيستم از بين بره) امروز ٥ روزه ال دي تموم شده و هنوز پريود نشدم

چكار كنم؟؟

شماها چند روز بعد از تموم شدن ال دي پريود ميشين؟

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

خوشبحالت من ی بسته ام تموم شده زود پریود شدم در حد ی روز دوباره قرص خوردم پریود نشم

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
خوشبحالت من ی بسته ام تموم شده زود پریود شدم در حد ی روز دوباره قرص خوردم پریود نشم

يعني چند روز بعد از تموم شدن بسته ٢١ عددي پريود شدي؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
يعني چند روز بعد از تموم شدن بسته ٢١ عددي پريود شدي؟

همون روز ک تموم شد شبش لکه میشم فرداش پریود

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2740
همون روز ک تموم شد شبش لکه میشم فرداش پریود

چه خوبه كه منتظر نميموني

حالا من قبلا كه دوفاستون ميخوردم دقيقا صبح روز سوم پريود ميشدم اما اين سري خيلي منتظر موندم😄

چه خوبه كه منتظر نميموني حالا من قبلا كه دوفاستون ميخوردم دقيقا صبح روز سوم پريود ميشدم اما اين سري ...

من اصلا منتظر پریود نمیشم دوست دارم نیاد