2737
2734
عنوان

مادرشوهر زبون باز

1374 بازدید | 47 پست

شوهرم چن هفته ای نرفته بود خونه مامانش من مانعش نبودم خودمم رابطه ای نداشتم چون پسرش نمیومد خونش چن بار زنگ به من که بیایید ما هم هفته پیش رفتیم خونشون دیشب زنگ زده بود به شوهرم به بهانه حلوا درست کردم بیا ببر که شوهرم بره خونش اونم دیروز خسته بود نرفت حالا صبحی زنگ زده دیشب نیومد حلوا ببره بعد من میگم حالا خودمون میاییم میبریم حرف تو حرف میاره بیشعور حتی چن ماه که بچم رو نبینن دلشون براش تنگ نمیشه به شوهرم همیشه میگم اینکه تو  رو تنها  بخوان کفی نیست باید بچت هم بخوان به نظرتون برم از لجش خونشون یا به شوهرم بگم  رفتارشو  وبگم تنها بره 

👈خنده تلخ آدما همیشه از دلخوشی نیس گاهی شکستن دلی کمتر از آدمکشی نیست👉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بودم وایمیسادم ببینم چند سال دیگه دعوتم میکنه.    

مگه مادرشوهر شما دعوت میکنه؟ والا من حسرت به دلم موند یبار قشنگ دعوتم کنه.

اصلاااااا.به همسرمم میگم  یبار زنگ بزنه با احترام منم دعوت کنه سینه سپر میکنه میگه وااااا هیچی‌نداری به مامان من گیر بدی کدوم مادری دعوت میکنه. 

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
2738
خوبه بابا باز مادر شوهر تو این مدلی برو تایپیک منو بخون قدر زندگیتو بدون

حالا میرم میخونم فقط پسرشو میخواد اما نوشو نه فقط برای بچه من اینطوری برای بچه دخترا و پسرش نه کاش دست از سرمون ور میداشت به هر نحوی میخواد زندگی ما رو تلخ کنه آخه شوهرم رو پر میکنه

حالا میرم میخونم فقط پسرشو میخواد اما نوشو نه فقط برای بچه من اینطوری برای بچه دخترا و پسرش نه کاش د ...

مادرشوهرمن پسر و نوه شو میخواد منو نمیخواد زورکی تحملم میکنه😁

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
مگه مادرشوهر شما دعوت میکنه؟ والا من حسرت به دلم موند یبار قشنگ دعوتم کنه. اصلاااااا.به همسرمم میگم ...

من سه ساله نمیرم خونشون. من همون روز اول عقد بودم دعوت نکردن چه برسه حالا. 

باز شما بچتون هم میخواد من فقط پسرش

من سه ساله نمیرم خونشون. من همون روز اول عقد بودم دعوت نکردن چه برسه حالا. 

شوهرت چی زیاد میره یا کم

دقیقا عروسو به زور اینکه پسره خاطرخواهشه تحمل میکنن

برا من که نابوده کلا بشکنه دستم که نمک نداره اونهمه بهش خوبی کردم دیگه فک کرد لطف مکرر میشه وظیفه

هفته یه بارم میاد ده روز میشینه ور دل من 

شانس اوردم شاغلم تا عصر قیلفشو نمیبنم

عصرم که میرم باید با خستگی خدمت کنم بهشون بدون یه ذره قدردانی

2706