2737
2734
عنوان

نيم ساعت ديگه ميرم معاينه بشم😢

684 بازدید | 39 پست

دوستان تا حالا معاينه قبل از زايمان شديد؟راسته كه ميگن دردا بعدش شروع ميشه؟ديشب خوابم نبرد 😂

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیگه نظری ندارم دیشب تویه تاپیک یکی گفته بود میخوام سز بشم چیکارکنم منم گفتم طبیعی بهتره از این حرفا کم نمونده بود تیکه پارم کنن بخدا منم چیزی که شنیدم باورکردم گفتم 

آقای محترم من متاهلم لطفا درخواست دوستی نده با سپاس فراوان  
2728

آخی به سلامتی ان شاءالله برو حالشو ببر این روزم با همه درداش تموم میشه وخاطره میشه

من سه تا بچه دارم البته سزارین ولی به هرحال عملم درد داره ولی الان اتقدر دلم برا اون روز تنگ میشه

من شیعم،حیدر آقامه  
الان اینو میپرسی که چی بشه؟ میخوای به خودت استرس وارد کنی؟ برو خدا به همراهت. ایشالا زایمان راحتی دا ...

ممنون عزيزم

2738
من دیگه نظری ندارم دیشب تویه تاپیک یکی گفته بود میخوام سز بشم چیکارکنم منم گفتم طبیعی بهتره از این ح ...

اينجا همينجوريه اجي به دل نگير😘😘

اگه کسی واسه زایمان طبیعی مشکلی نداره چرا سزارین کنه ؟!

میترسید طبیعی منم گفتم طبیعی بهتره بچه باهوش تره الان که اعلاناتمونگاه کردم هزار نفر گارد گرفته بودن برام من توهین نکردم فقط نظرمو گفتم میخواستن سرپا منو بخورن واقعا چقدر بعضی ها بی فرهنگن نظرهرکس به جای خودش محترمه

آقای محترم من متاهلم لطفا درخواست دوستی نده با سپاس فراوان  
2706