2737
2739
عنوان

اجاره نشینا یه سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 33 پست
واسه هر دفعه اجاره بدن یه قولنامه جدید امضا میکنن تازه مستاجر وموجر باید باهم برن امضاکنن چند تا شاهدم میخاد اینجوری نیس ک ازقبل امضاکنه بزاره داره میپیچونتت
ما ازتبار بغضیم ،آسودگی روانیست...
واسه هر دفعه اجاره بدن یه قولنامه جدید امضا میکنن تازه مستاجر وموجر باید باهم برن امضاکنن چند تا شاه ...

واقعا شاهد نیاز هست؟ نمیدونم ما که خونه اجاره گرفتیم همش شوهرم کارا رو انجام داده منم زیاد سر در نمیارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا شاهد نیاز هست؟ نمیدونم ما که خونه اجاره گرفتیم همش شوهرم کارا رو انجام داده منم زیاد سر در نمی ...

اره من رفتم بنگاه همون چن نفری ک تو بنگان امضامیکنن ،الانم اگ بخاد میتونه بگه پاشه فقط فک کنم یه ماه وقت میخاد ک خونه پیدا کنه الان صاحبخونه باشی سروری کیه ک بحرف مستاجر کنه

ما ازتبار بغضیم ،آسودگی روانیست...
اره من رفتم بنگاه همون چن نفری ک تو بنگان امضامیکنن ،الانم اگ بخاد میتونه بگه پاشه فقط فک کنم یه ماه ...

مرسی گلم که اینو گفتی به بابام گفتم قراره بره به املاکیه بگه که چرا بدون اجازه اش و بدون اینکه مستاجرو ببینه، آدم داره تو خونه اش زندگی میکنه

2731