2733
2739
عنوان

سیسمونی نی نی های دوقلوی 90

17314 بازدید | 56 پست
با یاد و نام خدای مهربون .....

مامانای خوب دوقلوها بیاین عکس سیسمونی نی نی هامون روبزاریم .....

بیایید هر چی برای نی نی ها خرید می‌کنیم...

و با هم برای خرید بهتر تبادل نظر کنیم...

با امید این که دوران بارداری خوبی رو در کنار هم طی کنیم...
سلام گلم،پیشاپیش بهت تبریک می گم.لطفا اگه وقت کردید تایپیک من رو با عنوان خانمهای کرجی **تفاوت خرید سیسمونی از بازار با... ))بخونید،امروز گذاشتمش.مواظب باش اجناس رو باقیمت بالا بهت نندازند .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام. مبارک همه مامانهای دوقلو باشه. من خیلی سیسمونی دوست دارم ولی تا حال سیسمونی دو قلو ندیدم. تو رو خدا زودی عکساتونا بذارید.
زندگی راهیست به سوی خدا.....
راهت را به سوی خدا بخند....راهت را به سوی خدا برقص...راهت را به سوی خدا اواز بخوان......
دوست جونا قبل از گذاشتن سیسمونی دخملام یه توضیح کوشولو بدم
سیسمونی دخملای من هنوز کامل نشده و پرده و روتختی و یه سری ریزه کاری هاش مونده
اتاقشون رو تزیین نکردم اصلا ،که برنامه دارم وقتی روتختی و پرده شون آماده شد شروع کنم فعلا فقط همینطوری چیدم
مثلا وسایل بهداشتی و خورده ریزایی مثل دارو خوری و لثه گیر و پستونک و ... رو میخوام توی دو سه تا سبد حصیری خوشگل بزارم حالا فعلا همینطوری عکس گرفتم
نخندینا
خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم ... در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمها ... تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز ...
2738
ساک خرید
7xnhwspqkpocep6wcnje.jpg
کیک پوشکی
b23b1lnxvqsur3bgjpvq.jpg
بهداشتی ها
unrqlslkixsvdm0p6ef8.jpg
قاشق و رابط سینه و قطره کولیک
cz8k7m6o1dtko0xku5wy.jpg
زنجیر پستونک
dr389a0uc74zl1hx8u5q.jpg
خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم ... در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمها ... تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز ...
برس و ست ناخن گیر
3mshfn1i3b2qjgtc9c7g.jpg
لثه گیر
p5nnodkg1hv3kuu23xy5.jpg
فین گیر و داروخوری
vf7u071c7bwaq8768krq.jpg
کیسه آب گرم
y0hz9zkyhbaap5bubsil.jpg
پستونک
czuz7dcus64i0qhuo2j.jpg
شیشه پستونک
7peh6q49v6frwvzco613.jpg
شیردوش و پدسینه و گوش پاک کن ، اون جوجو خوشمله هم جغجغه ست
wuukid74lswtktqw1zlb.jpg

htjhn7vy5vil3m5srmou.jpg

نمایی کلی از اتاق دخملام
odsauhgzwl48gai4hh6.jpg
سرویس غذاخوری و فلاسک
xk00j16palvtervq1gl.jpg
اینم سرویس غذاخوری اون یکی قل که همین الان شکست بشقابه لیز خورد و زد زیر بقیه و ریختن پایین
dv4wc8tqhz6vm20iyuy9.jpg
a5aqzxt92zlae3utq3ku.jpg

6vr5w8c3p2iqrsu6lzhl.jpg

tibm3cdwcqg0glinlojw.jpg

گیره موی دخملام
h3n2aovn64nnxuqbsvcv.jpg

اینم ست کلاه و دستکش و جوراب که مامان شوشو از کربلا اوردن
pxno7brn2m6rme542y.jpg
2706