2733
2734
عنوان

فلج خواب از چیه

100 بازدید | 13 پست

از قلبه یا ریه؟؟یاچی؟باتوجه ب تاپیک قبلبم رفتم نوارقلب گرفتم مشکلی نبود پس این حمله ناشی از چی بوده؟

دلم کمی آرامش میخواهد دراین هیاهو.......  

مغز و اعصاب

به خاطر استرس یا ناراحتی میشه معمولا

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

البته من رفتم هیچی نشون نداد

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از ناراحتی جسمانی نیست

من وقتایی که خیلی غصه میخورم میخوابم اینجوری میشم

😖😖😖😖

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨

ببین یه وقتایی بدن زودتر از مغز فعال میشه تو اون حالت اینجوری میشه. چن لحظه بگذره مغز فعال میشه و بدن آرامشو و حرکتشو به دست میاره. تو اون لحظه باید خونسردیتو حفظ کنی و منتظر باشی مغز خودشو پیدا کنه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
نوار قلب؟؟؟

نه ام آر ای

2740

اینکه ازخواب بیدار میشی نمیتونی هیچ‌جاتو تکون بدی؟!

من یه مقاله خوندم نوشته بود یکی از دلایل اصلیش اینه که بدنتون زودتر از مغزتون بیدار شده یعنی نغز هنوز کامل هوشیار نیست

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
ببین یه وقتایی بدن زودتر از مغز فعال میشه تو اون حالت اینجوری میشه. چن لحظه بگذره مغز فعال میشه و بد ...

آخه واقن خیلی بد بود با حال بدی ازخواب پریدم داشتم میمردم واقن خدارحم کرد

اینکه ازخواب بیدار میشی نمیتونی هیچ‌جاتو تکون بدی؟! من یه مقاله خوندم نوشته بود یکی از دلایل اصل ...

چرابابا بلندشدم دیدم نفس نمیتونم بکشم تامیتونستم میدویدم توخونه غیرارادی بود دویدنم تا یکم بعد بهترشد

آخه واقن خیلی بد بود با حال بدی ازخواب پریدم داشتم میمردم واقن خدارحم کرد

می دونم منم اینجوری شدم. مخصوصا وقتی درگیری فکری زیاد باشه اینجوری میشی. من حتی شده تلاش کردم داد بکشم اما نشده. واقعا ساختار مغز و بدن خیلی پیچیدس.

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
چرابابا بلندشدم دیدم نفس نمیتونم بکشم تامیتونستم میدویدم توخونه غیرارادی بود دویدنم تا یکم بعد بهترش ...

اره عزیزم اینو گفتی مطمئن شدم همونه 

بدنت تحت فرمان عقل و مغز نبوده هنوز کامل هوشیار نشده بخاطر همین ری‌اکشنای خیلی ببخشیدا دوراز جونت کم عقلارو از،خودت نشون دادی

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
اره عزیزم اینو گفتی مطمئن شدم همونه  بدنت تحت فرمان عقل و مغز نبوده هنوز کامل هوشیار نشده بخاط ...

بنظرخودم یجور حرکت غریزی دربرابر خطر بوده