2737
2739
عنوان

اولين باري كه همسرتون شما رو بدون حجاب ديد...

| مشاهده متن کامل بحث + 561615 بازدید | 366 پست
انقد مثبت هجده بوده برا بار اول😂

😃😃😃آخه ما سه سال رابطه داشتیم(اما تو چهارچوب اسلام)😂 واسه همین اینقدر با هم راحت بودیم. البته من حسابی گازش گرفتم. 😃 تو عقد انگشتشو گاز گرفتم و همون شبش هم همینطور 😈

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد از عقد چیزی نظرشو جلب نکرد ولی قبل از اینکه حتی خواستگاری بیاد(پسرداییمه) یه شب خونمون خوابید صبح مامانم در اتاق منو یادش رفت ببنده اینم بیدار شده بود و منو تو خواب دیده بود خودش اومد درو بست.بعد از عقد گفت چقدر تو خواب شلخته و وحشتناک بودی😁

2731
من واقعااااااااااا از اون روز میترسم چون یکم عیب تو تن و بدنم دارم از اونجایی که اعتماد به نفسم خدار ...

منم داشتم بعد فهمیدم چه تیکه ای بودم خبر نداشتم

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
2738
من واقعااااااااااا از اون روز میترسم چون یکم عیب تو تن و بدنم دارم از اونجایی که اعتماد به نفسم خدار ...

ازدواج کن بابا من ی تیپو هیکلی داشتم پنج شیش سال باشگاه میرفتم حالا حاملم بیا ببین چی ب سرم اومده بدنم عین مامان بزرگا شده سخت نگیر آخرش حامله میشی اگ قشنگم باشی خراب میشی من همه جام ترکیده حتی زیر بغلام شکمم پهلوهام پشت زانوهام همه ترکیده 

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
اولین بار روز جشن عقد بود یادم نمیره زل زد تو چهرم با چشمای گرد شده و گفت چقدرررر خوشگل شدی 😍 اول ...

واااای مال من اوالا خیلی بی ذوق بود رفته بودم ارایشگاه با خواهر شوهرم عروسی دعوت بودیم رفتیم خونشون نامزدم خونه بود هی نگاه میکرد هیچی نمیگفت 😕اخر خودم برگشتم بهش گفتم نمیخوای یه جیزی بگی یه تعریفی چیزی 😅😅😅

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
2706