2733
2739
عنوان

علایم زایمانه یعنی؟لطفا جواب بدید

408 بازدید | 67 پست

من الان 39 هفته و 4 روزمه. فردا تاریخ زایمان طبیعی برام زدن.تا الان که هیچ درد و خونریزی نداشتم.ولی از یه ربع پیش تا حالا پایین کمرم درد میکنه.بچمم زیاد تکون میخوره و انگار به زیر دلم فشار میاره،زیر دلمم درد میکنه. ولی ترشح و خونریزی ندارم. ممکنه علایم زایمان باشه؟؟؟؟ دردایی که گفتم ول نمیکنه که ببینم چند دقه یه باره. 

لبخند بزن 😊بخاطر چیزایی که داری خوشحال باش😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه میگیره وول میکنه وشدتش بیشتر میشه بدون درد زایمانه

برای منم موقع زایمان دعاکن

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      

اگه یه دفعه ای کمرت درد میگیره و به زیر دلت فشار میاد به حدی که نمیتونی بایستی آره درد زایمانه برو بیمارستان

تیکر مربوط به خونه دار شدنمه ان شاءالله تا آخر امسال خونه دار بشم شما هم واسم دعا کنید😊
زمانی که دردهات منظم و فاصله 6 دقیقه یکبار شد یعنی وقتشه 

اخه درد کمرم الان از یه ربع پیش ول نکرده که ببینم تا دور بعد چقد طول میکشه

2738
اخه درد کمرم الان از یه ربع پیش ول نکرده که ببینم تا دور بعد چقد طول میکشه

کمر درد ربطی به اون درده نداره اون درده شبیه درد پری و انقباضه حالا شاید میخواد دردات شروع بشه 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
اگه یه دفعه ای کمرت درد میگیره و به زیر دلت فشار میاد به حدی که نمیتونی بایستی آره درد زایمانه برو ب ...

یه دفعه درد گرفت ولی نیس در حدی که نتونم بایستم. میشه تحملش کرد

کمر درد ربطی به اون درده نداره اون درده شبیه درد پری و انقباضه حالا شاید میخواد دردات شروع بشه 

از کمرم میکشه تا زیر دلم یه طرفش البته.ایشالا شروع بشه دیگه خسته شدم

2706