2733
2734

حتما اهنگ جنتلمن ساسی رو گوش کردینآغا من با کلی ادعا گوش کردم گفتم یعنی چی بیا قرش بده.... واسه همه زنگ زدنات مررسی واسه همه فینگیلیات مررسی؟؟؟؟ هی گوش دادم همینو شنیدم گفتم نکنه منظور خاصی داره چندبارم تو مهمونی گوش دادم این تیکشو یواش خوندم رفتم متن شعر رو تو نت پیدا کردم شانس آوردم جلو کسی نخوندم😰😰😰😫😫😫😫 آخه کی پیگیری رو فینگیلی میشنوه؟؟؟شما هم اگه سوتی اینجوری داشتین بگین بخندیم مطمئن شم تنها آی کیوی جمع نیستم😅😅😅

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
امسوشو شه لیپک لی لی لونه 😐

خدایی منم هنوز این شعرو متوجه نشدم😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امشب دل من هوس تو تب كرده

نگو رطب بوده😭👊🏻

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2738
سلامتی فیمسا=سلامتی خِیرنسا؛

جاااان من خیر نسا شنیدی؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ی آهنگ داره میگه amazing...من اون مریضی میشنیدم 😂😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

اره تو محشری ازهمه سری تویک افسونگری یا نون و پنیر(حوروپری)😐😐😐😐😐البت واس زمان بچگیه😃

بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )
اره تو محشری ازهمه سری تویک افسونگری یا نون و پنیر(حوروپری)😐😐😐😐😐البت واس زمان بچگیه😃

ای شکموووو😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706