2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کار زیاد هست برای ناخن کار؟من یه روز آرایشگاه بودم یه خانمه اومد به صاحب آرایشگاه گفت ناخن کارم یه سری نمونه مار هم نشون خانمه داد خانمه گفت هر وقت مشتری بود بهت زنگ میزنم شاید طرف ما خیلی خواهان نداره جاهای بالاشهر بیشتر مشتری داشته باشه 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
من خودم سنندجم زیاد دیدم واسه کاشت میرن 

چیزای دیگه آرایشگری رو بلدی یا تازه میخوای بری از ناخن کار شرو کنی؟

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2738
چیزای دیگه آرایشگری رو بلدی یا تازه میخوای بری از ناخن کار شرو کنی؟

اصلاح و رنگ و شنیون هم بلدم در حدی که دوستام میان پیشم واسه عروسی رفتن کارشون رو راه بندازم 

برای مامان شدنم لطفا صلوات بفرس
علاقه ب کار آرایشگری ندارم ولی ب کار ناخن علاقه دارم 

اگه علاقه داری حتما موفق میشی آن شالله ولی قبلش از بازار کارش مطمن بشو بیگداربه آب نزن .

اصلاح و رنگ و شنیون هم بلدم در حدی که دوستام میان پیشم واسه عروسی رفتن کارشون رو راه بندازم 

خوب تو که همه چی بلدی بابا .به نظرم برو یه آرایشگاه کار کن کنارش کار ناخن هم برو کلاس یاد بگیر از درآمد آرایشگری و کار خودت برای کار جدید هزینه کن از پول پس انداز خرج نکن .بازم هر طور خودت صلاح میدونی