2737
2734

ب شنیدن اسمشم تهوع دارم

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اون چیه دیگه

یه لیوان ژله ای هس ک موقع پریودی بجای نوار استفاده میشه میذاری داخل واژن هر دفعه باید تخلیه کنی بشوری و دوباره استفاده کنی . سالها میشه ازش استفاده کرد

2738

والا من نوار  دلم به هم میزنه تا عوض کنم ..چه برسه به این که کاپ در خون هالی کنم وبشورم ...بعدهم فکر میکنم حس راحتی ندارم برا راه رفتن

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

من استفاده نکردم ولی خیلی راجبش تحقیق کردم هر کی استفاده کرده گفته عالیه یسریام بودن که اوایل قلقش دسشون نیمده نتونستن باهاش کنار بیان کلا دوره اول و دوم سخته یکم ولی بعدش فوق العاده راحت میشه ;اونایی که استفاده نکردن تحقیقم نکردن خیلی مخالفشن ولی هر کی استفاده کرده فوق الهاده راضی و راحته

والا من نوار  دلم به هم میزنه تا عوض کنم ..چه برسه به این که کاپ در خون هالی کنم وبشورم ...بعده ...

راحت که راه میری واژن به هر حال ارتجاعیه

ولی اصلا خوب نیست

اگه خیلی دوست دارین نوار نزارین تامپون بزارین باز اون بهتره حداقل کثیف که میشه میندازی دور دوباره نمیکنیش تو واژن😶

راحت که راه میری واژن به هر حال ارتجاعیه ولی اصلا خوب نیست اگه خیلی دوست دارین نوار نزارین تامپ ...

والا من تامپون هم یه بار گذاشتم راحت نبودم

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2706