2733
2734

خاله من از جوونیش داشته الان یه آمپولی میزنه خیلی وضعیتش بهتر شده اصلا یه جورایی انگار داره درمان میشه ولی اسم آمپولشو نمیدونم..

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برادرم چند ساله رو پوستش داره یه مدت خوب شد ولی باز برگشته خیلی ناراحتم 

کجاش داره؟

من دارم روی زانوهام دیشب اونقدر خاروندم خون اومد از رو پوسته پوسته هاش

درمانی هم نمیکنم

پمادکورتون بزنم خوب میشه ولی باز میاد بیرون چ فایده داره

2740
کجاش داره؟ من دارم روی زانوهام دیشب اونقدر خاروندم خون اومد از رو پوسته پوسته هاش درمانی هم نمیکنم ...

خارش داره اگزماست

یکبار عسل بزن پارچه ببند و بخواب اگه حساسیت نداری ببین‌جواب میده واست یا نه

آخه دکتر گفته پسوریازیسه و واقعا با استرس ب شدت تشدید میشه.ای کاش اگزما بود

منم خارش داره بعد بیرون ریزی بعد بیرون ریزی هم باز خارش داره و دکتر گفت اگزماست 

با استرس خشکی پوست اب گرم بدتر میشه

2706