2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من آخرین باری که رفتم احساس می کنم به مینای دندانم آسیب زد ولی دوره های قبلی فقط دندونام تمیز میشدن. الان سطح دندونهام حساس شدن

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2738
درد داره آره  حالا یک حسی بهم میگه نکنه دندون رو تراشیدن؟

عزیزم اینا رو از داندانپزشک باید بپرسی نه چند نفر که هیچ اطلاعاتی ندارن!! جرم گیری سالی یکبار واجبه برای دندون چون جرمی که دندونت بسته زیرش دندون رو میپوسونه..چیزی که میتراشن فقط جرمه از اسمشم معلومه..پزشکی هم که اینکارو میکنه بقال و قصاب نیست دندانپزشکه که 7سال درسش رو خونده! مطمئن باش کاری که برا دندونت مضر باشه رو انجام نمیده!

من سالی یکبار چکاپ کامل دندون میرم.. اگر دکترلازم دونست برام جرمگیری میکنه ..چون مرتب با مسواک برقی مسواک میزنم و دهانشویه استفاده میکنم .. خیلی وقتا دو سال هم جرمگیری لازم نداره....البته صرفا مربوط به مسواک نیست بعضی ها جنس دندان یا شکل لثه باعث میشه جرم بگیره یا نگیره...ولی اگر جرم روی دندون باشه باید برداشته بشه وگرنه دندون بیشتر میپوسه و به مرور لق میشه...ولی جرمگیری کنی ممکنه یکم دندون اسیب پذیر بشه که دکتر خودش پر میکنه و نمیزاره بد دیده بشه یا بشکنه!

بعد از جرمگیری هم معمولا دکتر بهت میگه که تا یکماه سرد و گرم بخوری تحریک میشه... زیاد چای اینا نخور رنگ نگیره... خمیردندان سنسوداین استفاده کن..اگر نگفتم میتونی ازش بپرسی.. خیلی درمانگاها که کاغذ میدن توش راهنمایی کرد..احتمالا تو اینترنت هم باشه!

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2706