2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی بدون درد به روش اپیدورال

| مشاهده متن کامل بحث + 4963 بازدید | 42 پست
اصن که چی بی درد..طبیعی اسمش روشه دیگه..باید درد بکشی تا بچت بیاد..دوست من اینکارو کرد زایمانش خیلی ...

خب زایمان طولانی بشه بهتر از اینه که اون دردای وحشتناکو تحمل کنی😭

اینو مد نظر داشته باش که تا چهار سانت رو خودت باید بری. اینطوری نیست که تا دردهات شروع شد اپیدورال ب ...

ولی دکترم گفت همینکه سه سانت باز بشه دهانه ی رحم تزریق میکنن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا منکه هرکار کردم نشد

دکتر من که اینطوری میگفت

حتی بیمارستان هم قبل از اینکه بهشون بگم بچه م بریچ هست، اومدن ازم رضایت نامه بگیرن که خودم سزارین خواستم 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2728
خب زایمان طولانی بشه بهتر از اینه که اون دردای وحشتناکو تحمل کنی😭

طولانی شدن برای بچه ضرر داره 

اگه میخوای طبیعی بیاری از الان برنامه ریزی کن. برو یوگای بارداری.

پیاده روی زیاد کن. یوگاها معمولا یه روز تو هفته میبرن استخر حتماااا برو حرکت ها رو بزن

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
تهرانین شما؟

بله بیمارستان لاله

عزیزم من انجام دادم ب روش اسپاینال ۲۲ روز پیش

اول اینکه بگم بهترین زایمان زایمان طبیعیه من خودم هردو زایمانو از نزدیک دیدم و کلی تحقیق کردم ک بهت میگم

تو روش اسپاینال برا زایمان طبیعی از دوز پایین بی حسی استفاده میکنن طوری ک میتونی بلندشی و راه بری یعنی مثل سزارین نمیشی کلا بی حس نمیشی فقط بی درد میشی کاملا انقباضاتو حس میکنی بعدشم از نظر علمی هیچ جا ثابت نشده ک آمپول بی حسی باعث کمردرد میشه مگه اینکه متخصص بیهوشیت نتونه کارشو درست انجام بده ک اونم احتمال یک در هزار علت کمردرد بخاطر کمردردیه قبل بارداری یا تو بارداری گرفای هس من خداروشکر هیچ علائمی از کمردرد اینا ندارم و کسانیم ک انجام دادن دیدم نداشتن

روش اسپاینال و اپیدورال فرق آنچنانی ندارن هردو خوبن برا زایمان طوری ک فکر میکنی تو رویاهات داری با عشق زایمان میکنی واقعا حس فوق العاده ایه بدون درد زور میزنی و بچت ب دنیا میاد و راحت بغلش میکنی امیدوارم زایمان بی دردو تو بیمارستانای دولتی هم ببرن آدمایی که پول ندارن هم بتونن با هزینه کم راحت زایمان کنن و این حس خوبو داشته باشن. 

طولانی شدن برای بچه ضرر داره  اگه میخوای طبیعی بیاری از الان برنامه ریزی کن. برو یوگای بارداری ...

اخه من قرار بودم سزارین انتخابی بشم واسه همین خیالم راحت بود زیاد پیاده روی و ورزش نمیکردم که یهو قانون سزارین انتخابی لغو شد الان ۳۷هفتمه خیلی دیره فک میکنم واسه همین خیلی،استرس دارم چون فقط،خوردم و خوابیدم الان فقط یه هفتس دارم مدام ورزش وپیاده روی میکنم😭😫😫😫😫

2740
نه بابا منکه هرکار کردم نشد

اشتباه نکن بخدا طبیعی بی درد عالیه الکی شکمتو جرا میخوای پاره کنی هزارتا عوارض داره چسبندگی ...اگه از نزدیک دیده بودی هیچوقت قبول نمیکردی سزارین شی متاسفانه نمیدونم چرا اینقدر علاقه ب سزارین زیاده کاش یه کم اطلاعاتمونو زیاد میکردیم ب جای ترس از درد طبیعی

اشتباه نکن بخدا طبیعی بی درد عالیه الکی شکمتو جرا میخوای پاره کنی هزارتا عوارض داره چسبندگی ...اگه ا ...

الان که نمیخوام سزارین بشم اخه اصلا از این روش خبر نداشتم بعدشم الان طبیعی اجباری شده دیگه میخواستمم نمیتونستم سزارین کنم...

اخه من قرار بودم سزارین انتخابی بشم واسه همین خیالم راحت بود زیاد پیاده روی و ورزش نمیکردم که یهو قا ...

ای بابا ورزش برای خودتون هم خوب بود کاش ول نمیکردی

پس با همین اپیدورال برو جلو دیگه. منم شنیدم درد رو تا ۸۰ درصد کم میکنه ولی شما از نظر ذهنی خودت رو آماده درد بکن تا شوکه نشی. آهنگ های مورد علاقه ت رو بریز تو گوشی ببر با خودت. خوراکی های مقوی ببر

انشالله زایمان خوب و آسونی داشته باشی مامان جون

واقعا؟خیلی بهم دلگرمی،دادی عزیزم ممنوووون😊☺

هیچکس نیس ک از طبیعی نترسه ولی ترسش بی خودیه من خودم از تو بدتر بودم ولی الان خندم میگیره چرا برا خودم الکی بزرگش کرده بودم ولی من از اولش میگفتم طبیعی حتی ب دکترمم گفتم نهایت سعیمو میکنم ب امید خدا طبیعی زایمان کنم خداروشکر هم شد عزیزم بی درد روند زایمانو کند نمیکنه چون دردو حس نمیکنی و زود زود معاینه میشی همون معاینه ب باز شدن دهانه رحم کمک میکنه من بعد ۵ سانت اسپاینال شدم انگار رفتم تو بهشت تو تاپیکام خاطراتم هس بعدشم ۵ سانت اسپاینال شدم سریع دهانه رحمم باز شد و فول شدم یساعت بعدش زایمان کردم هیچیم نفهمیدم اصلا نترس بخدا فوری میگذره حال میکنی

2706