2733
2734
عنوان

کیا بعداز دعواهای خفن با همسرشون رابطه دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 45884 بازدید | 84 پست
خوبه...واسه یه ساعت بعد دعواس....شوهرمن درحین دعوایه دفعه میاد بغل میکنه وبقیه ی داستان....البته الا ...

😂😂😂😂ایشاالاه زود ی دعوا خفن کنین 

دیدم نسبت ب دعوا عوض شد

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بابا فقط ۱۰ ثانیه اولش میخوای سر به تنش نباشه بقیش جو میگیرش منت کشی میکنه به غلط کردن میافته

خب پس این روش درمورد همه جواب نمیده برا یکی مث من حکم تجاوزو داره😑

بهترین وبدترین ادمها رادربین دیندارن دیدم.بهترین آنهاکسانی بودن که میخواستن خودشان به بهشت بروندوچقدربی آلایش وپاک بودندوسرشان به کارخودشان بودوبی آزاربودندوبدترین آنها کسانی بودندکه میخواستن غیرخودشان بقیه راهم به بهشت ببرندوچقدروحشتناک بودبرخوردباآنها،تظاهرو ریاوخشونت و توحش دربین آنهاموج میزدونقطه ی مشترکشان بود.!!!مهاتماگاندی

ممکنه ریشه در کودکی داشته باشه،روانشناسا میگن بعد اینکه بچه رو دعوا میکنی نرو سمتش محبت کنی این بدتره ، اون یاد میگیره بعد دعوا محبت ببینه و ...

شاید تو کودکی اینطور بودن باهاش ، بعد اینکه دعواش میکردن بلافاصله محبت میکردن

خدایا شششکر...
ممکنه ریشه در کودکی داشته باشه،روانشناسا میگن بعد اینکه بچه رو دعوا میکنی نرو سمتش محبت کنی این بدتر ...

آر۶ مادرش میگفت بعداز دعوا کردنشون عذاب وجدان میگرفتم شدید به قول شما حتمآ محبت میکرده بهشون

ما میبینی نیم سافت پیشش کتک کاری کردیم 

بعد یهو در حال عملیاتیم 

شوهرمم همش میاد 

ولی من متنفرم چون حس حقارت بهم میده 

استدلال شوهرمم اینکه میخام زودتر اشتی کنین😕

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
2706