2733
2739
عنوان

کیا بعداز دعواهای خفن با همسرشون رابطه دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 45482 بازدید | 84 پست

روش اشتی کردنشه مثلا شوهرت .بجا معذرت خواهی با س ک س مثلا میخواد یخ بینتون اب بشه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره اینو تو یه کتاب خوندم 

مردها به دو دلیل بعد دعوا و تنش خواهان رابطه ان 

یک با برقراری رابطه تنش عصبی فروکش میکنه 

دو خیالشون بابت اقتدار و اینکه هنوز زنشون رو دارن راحت میشه 

2731
2738

یسریال دیدم big little lies بعد از کتک کاری زود س میکنن و رفتن پیش روانشناس این مورد براش غیرطبیعی بود 

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
لا اقل بزاره یه روز بگذره بعد یه ساعت بعدش؟

میخواد بفهمونه ب هردوتون هم خودش هم خودت ک درسته دعوا کردیم ولی هنو مال همیم و صد البته میخواد بگه ک رییس اونه ...

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
نميشه خواهر قابل اجـرا نيس😒 يهو ديدي خانومه بدجاشو گاز گرفت كلا كن فيكون شد😅

یاد تاپیک دیروز افتادم زن و شوهر دعواشون شده بود ...زنه میگفت دست انداختم دهنشو جر دادم...صورتشو کلی چنگ زدم و کلشم گاز گرفتم😂😂😂😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2706