2737
2734
عنوان

بنظرتون مشکل چیه لطفا کمک

58 بازدید | 9 پست

سلام عزیزان وقتتون بخیر من 4ماه هست اقدامم واین ماه علاوه بر دردسینه شدید تازه سمت راست نافم شدید تیر میکشه 6روز هم مونده به پریودی بنظرتون مشکل چیه؟؟؟؟

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏

منم دوشنبه باید پریودبشم 🙈

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
علایم بازداری میتونه باشه بذار تاخیر داشتی بی بی بزن

وای اینقد تو حرکت کردن اذیت میشم تازه خیلی هم دور نام سفت شده

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
منم دوشنبه باید پریودبشم 🙈

پس باهمیم همینجا اعلام کن ببینم چی میشه ایشالله هردوبسلامتی باردار باشیم

فعلا نمیشه گفت بارداری یا نه از استرس میشه به خاطر نزدیکی به پریود میشه به هم ریختن هورمونها میشه ...

قربونت عزیزم نمیگم حتما علت بارداریه میگم اگه کسی تجربه داره اگه خطرناکه برم دکتر 

پس باهمیم همینجا اعلام کن ببینم چی میشه ایشالله هردوبسلامتی باردار باشیم

باش من کیست دارم روز تخمک گذاری اقدام نکردم هر خدا بخواد خداکنه باشیم اگه حامله بوودم میگم 😊

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
2738
باش من کیست دارم روز تخمک گذاری اقدام نکردم هر خدا بخواد خداکنه باشیم اگه حامله بوودم میگم 😊

اخه باورت میشه. من اون چندماه رامدام رابطه داشتم بدنم خیلی ضعیف شده بود یکم ویتامین خوردم تابدنم برگشت ولی این ماه خیلی رابطه نداشتیم خداکنه که به حق این ماه عزیز بازبون روزه از خدامیخام بهترینارابراهمه رقم بزنه

اخه باورت میشه. من اون چندماه رامدام رابطه داشتم بدنم خیلی ضعیف شده بود یکم ویتامین خوردم تابدنم برگ ...

اوهوم 🤰🤱