2733
2739
عنوان

کسی هست بچش مشکل قلبی داشته باشه

5468 بازدید | 102 پست

دوستان توروخدا بیاین بگین کسی هست اینجا ک بچش مشکل قلبی مادرزادی داشته؟مخصوصا تنگی دریچه آئورت

بعد از تولدش چیکار کردن پزشکا برای درمانش؟

به سرنوِشتی اِعتقاد دارم که توش مَنو -طُُ- تا اَبد باهَم باشیم.

سلام عزیزم ،پسر منم مادرزادی تنگی دریچه آئورت داره ،۳ روزگیش فهمیدیم ۱۵ روزگیش براش بالون زدیم ،دو روز آی سی یو بستری بود ،بعدم هر ۳ ماه و بعد هر ۶ ماه اکو می کنیم ،البته تنگی پسر من شدید بود ،الان دو سال و نیمشه 

وقتی نگرانی دعا کن ،وقتی دعا کردی چرا نگرانی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم ،پسر منم مادرزادی تنگی دریچه آئورت داره ،۳ روزگیش فهمیدیم ۱۵ روزگیش براش بالون زدیم ،دو ر ...

وای عزیزم 😑

خدا شفاش بده ان شاءالله 

به منم گفتن بچه تنگی دریچه آئورت داره منتظرم هفته بعد بدم دوباره اکو ببینم نظر این یکی دکتر چیه

سلامتی امام زمان( عج) و ظهور نزدیکش صلوات
2731
سوراخ رو شنیده بودم ولی تنگی رو نه.مگه دکتر نبردی

من باردارم.اکوی قلب جنین کردم گفته تنگی دریچه آئورت داره

وای عزیزم 😑 خدا شفاش بده ان شاءالله  به منم گفتن بچه تنگی دریچه آئورت داره منتظرم هفته بعد ب ...

عزیزم بچتون الان چند وقتشه ؟

وقتی نگرانی دعا کن ،وقتی دعا کردی چرا نگرانی 
سلام عزیزم ،پسر منم مادرزادی تنگی دریچه آئورت داره ،۳ روزگیش فهمیدیم ۱۵ روزگیش براش بالون زدیم ،دو ر ...

ای جانممممم....خدا شفاش بده عزیزم...تو بارداری اکوی قلب جنین نکرده بودین؟دیابت داشتین تو بارداری؟

خب الان حالش چطوره؟من هنوز بچم بدنیا نیومده ولی دکتر گفت بالن میزنیم.اذیت شد؟الان دیگه باید چیکار کنین؟

توروخدا واسم ی توضیح کامل میدین؟؟؟دارم از نگرانی دق میکنم

2740
وای عزیزم 😑 خدا شفاش بده ان شاءالله  به منم گفتن بچه تنگی دریچه آئورت داره منتظرم هفته بعد ب ...

نگفتن اگه واقعا چنین چیزی باشه چیکار میکنن؟من بچم ی ماه دیگه بدنیا میاد😢😢😢

عزیزم بچتون الان چند وقتشه ؟

وای واقعا مرسییییی....میشه تو تل گرام پیام بدیم؟توروخدا راهنماییم کن😔

تهران بیمارستان شهید رجایی بهترین دکترا رو داره.بعد به دنیا اومدنش اونجا برو مخصوص قلبه

الان میخوام یبار دیگه اکو انجام بدم ببینم درست گفته یا نه

اول که اکو میکنن ،میزان تنگی رو میفهمن ،بعد میری برای اکو ،و دور از جون بزرگتر شد تعویض دریچه باید ا ...

تعویض دریچه برای اوناییه ک خیلی شدیده.درسته؟

2706