2733
2734
عنوان

اگه فقط یکی بچه داشته باشم تا اخر طوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 45 پست
خواهرشوهرم متولد ۵۷ بچه ی سومشو ۵ ماهه که دنیا آورده

مشکلی نداره بچش آزمایشهای سه ماهگی و شش ماهگی ریسک بالا نشد 

جوان به حادثه ای پیر شود گاهی 😞.  .غصه نخور دُرست میشه دُرس تم نشد تموم که میشه.        تاریخ عضویت قبلی 4/1396  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از شیر به شیر میترسم بخاطر خرجشم هس

اخه واقعا ترسناکم هست ولی من دلم گندس دیگه البته ناخاسته بوده عوضش میگم بیخیال سختیش دوساله دیگه راحت میشم نمیخام ده سال دیگه باز شکمم  بیاد جلو

اینقدر زندگیتو به نظر بقیه وابسته نکن عزیزم ، هر کسی شرایط خاص و نظر خودش و داره ، نسخه ی من به درد هیچ کس نمیخوره دختر خوب ، خیلی از آدمها تصمیم میگیرن تا ابد بچه دار نشن ، خیلیها تک فرزندی و میپسندن و خیلی ها تعدد فرزند ، همه هم خوشبختن مهم حال خوب خودت فقططط ، تو خلوتت ببین کدوم حالت و دوست داری و به شرایط خودت و زندگیت میخوره ، در ضمن سنت هم ابدا زیاد نیست 😊❤

2731
فعلا همین یکیوبزرگ کن ایشالاتا5-6سال دیگه خدابزرگه . ولی خب نه طوری نیست وقتی شرایطشونداری بزرگ کرد ...

اره مودم میگم بعصی وقتا هرکاری قراره برا این بکنم حدااقل یکی بچه موعق به ثمر بیارم بهتره تا دوتا باشن ولی از مخارجشون نتونم بر بیام یکی را راحت میتونم بهش برسم

جوان به حادثه ای پیر شود گاهی 😞.  .غصه نخور دُرست میشه دُرس تم نشد تموم که میشه.        تاریخ عضویت قبلی 4/1396  
هرطور خودت میدونی.من اصلا تک فرزندی رو نمیپسندم تو اطرافم دیدم بچه بزرگ شده و خیلی تنهاس انگار که بع ...

نه که از خواهر و برادرای ما پشتوانه دراومده واسمون! داداشا یکی از یکی زن ذلیلتر و خواهراهم گیرشوهرای حسودشون افتادن😕

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
2740
مشکلی نداره بچش آزمایشهای سه ماهگی و شش ماهگی ریسک بالا نشد 

نه هیچ مشکلی وجود نداشت...سالم سالم.

الان دیگه مث قدیما نیست تغذیه خیلی بهتره و آزمایشام دقیق تره.مادرا بدن قوی تری دارن

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
اینقدر زندگیتو به نظر بقیه وابسته نکن عزیزم ، هر کسی شرایط خاص و نظر خودش و داره ، نسخه ی من به درد ...

راست میگی خیلی نظر بقیه مهمه برام   

نه که از خواهر و برادرای ما پشتوانه دراومده واسمون! داداشا یکی از یکی زن ذلیلتر و خواهراهم گیرشوهرای ...

اره واقعا .

من خواهرم دیوونم کرده

من خودم تک فرزندیومیپسندم

خدایا هوای دلم را داشته باش...........

یکی بسته...من الان خودمون دوتاییم شوهرمم سه تا ک کلا سومی رو اضافه میدونن....کلا کم جمعیت دوست داریم ....۳۰ سالمم هست اصلااا دیگه با اوردن دومی ارامشی ک دارم بدستش میارمو  بهم نمیزنم ..هییچ خواهر برادری ب کار هم نمیاد...دعااا کن بچت همسرر خوب گیرش بیاد عزیزم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

من حودم تك فرزندم و با اين موضوع مشكل ندارم اما الان وقتي ميبينم پدر مادرم تو سن الانشون كه سنشونم 49  و ٤٢ هست تنها شدن با اينكه هر روز سر ميزنم تقريبا دلم ميگيره

البته به اينك ربط نداره ها ده تا خم باشن بالاخره پدر و مادر تنها ميشن و مهم تربيت و صالح شدن بچه اس

ولي دو تا خوبه با فاصله هشت سال هفت سالگي باردار شي هشت به دنيا بياد كه تو كلاس اول بچه ضربه نخوره 

زيره هفت سالم به نظرم بچه اول نياز بيشتري به وقت گزاري داره

35سال اکثرا بچه دوم یا سوم رو اقدام میکنن.اگه دوت داری بهش فکر کنی نه دیر نیست.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
من الان ۳۵ سالمه پسرم چهارسالست دیگه نه جسمی نه روحی به هیچ عنوان توانایی اوردن دومی رو ندارم اما ع ...

نمیاری شما دیگه منم میگم نکنه عذاب وجدان بگیرم خدایاااا

2706