2410
2553

دوستان من سی و یک سالمه ده سال بچه نداشتم الان تازه زایمان کردم یعنی تازه که نه بچم هفت ماه شه پسره الان خیلی درگیری فکری دارم که کلا همین یکی داشته باشم طوری میشه چون دیگه برام دیره بخام یکی دیگه بیارم من شیر به شیر دوست ندارم و اینکه وصعمون هم طوری نیست فعلا تا بخایم خونه بخریم و خونه دار بشیم حدااقل باید پنج سال دیگه صبر کنم شایدم بیشتر نمیدونم شماها نظرتون چیه اخه سنم بالا نمیره خیلی   

جوان به حادثه ای پیر شود گاهی 😞.  .غصه نخور دُرست میشه دُرس تم نشد تموم که میشه.        تاریخ عضویت قبلی 4/1396  

نه خواهر من۳۷ سالشه بچش دوسالشه 

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ن بابا خواهر شوهر من ۳۶سالش بود سومی به دنیا اومد جاریشم الان هم سنشه داره تلاش میکنه دومیو بیاره

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2714

میتونی دو سه سال دیگه اگر اوضاع مالی جسمی و روحیتون اجازه بده اقدام کنید بچتونم بزرگتر شده 

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم

بهترین سن باروری 25 تا 35 هستش.بعد از اون باید تحت نظر بود و مراقبتای خودشو داره.چون کیفیت تخمک کم میشه

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    
من کلا ی دونه دوست ندارم واسه خودم ک شیر ب شیر میشه پسرم بیست ماهه بشه پسر دومیم ب دنیا میاد

من از شیر به شیر میترسم بخاطر خرجشم هس

جوان به حادثه ای پیر شود گاهی 😞.  .غصه نخور دُرست میشه دُرس تم نشد تموم که میشه.        تاریخ عضویت قبلی 4/1396  

خواهرشوهرم متولد ۵۷ بچه ی سومشو ۵ ماهه که دنیا آورده

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

من موافق چندتا بچه داشته باشی نیستم

ولی یکی هم خداییش کمه

من خودم دوتا دارم دیگه هم دوست ندارم بیارم

اما یکی بچه ات تنها میمونه

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!

فعلا همین یکیوبزرگ کن ایشالاتا5-6سال دیگه خدابزرگه .

ولی خب نه طوری نیست وقتی شرایطشونداری بزرگ کردن یع دونه بچه وخوشبخت کردن اون خیلی بهترازاینه که ده تا بچه بیاری اما هیچ کدوم خوشبخت نشن

خدایا هوای دلم را داشته باش...........
2706