2733
2739
عنوان

کمککک تب شدید 😭

184 بازدید | 30 پست

سلام 

دخترم چهارشنبه صبح واکسن ۱۸ ماهگیشو زدن از یکم بعدش شدید تب داره هیچجور قطع نمیشه زیر ۳۸ نمیاد

هرچی استامینوفن بروفن میدیم پاشویه میکنیم تاثیر نداره

تقریبا دوروزه تب داره این طبیعیه؟

دکتر بیمارستان هم بردم دیشب اونجا انقدر گریه کرد یهو استفراغ کرد، دکتر فقط یه امپول ضدتهوع داد برگشتیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شیاف استامینوفن بزن بعدش فقط بدن شویه آبو ولرم کن بندازش توی تشت اگر قرص دیازپام 2داشتی میگفتم نصف اونم بدی دور از جون فقط تشنج نکنه پسر من سابقه یک بار تشنج داره ولی اوستا تب پایین آوردن شدم زیاد یهو سردش کنی بعد تب بالا میاره اگر شیاف دیکونفناک داری یه چهارمشو بزاری اونم پایین میاره پسر من واکسن 18ماهگیش سه روز تب کرد پایین میوردم تند تند

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند
2738
با آب ولرم که پاشویه میکنی مرتب شکم و پشتشو دستمال بزار اینو اورژانس گفت ..میتونی خودت هم زنگ بزنی . ...

با حوله اب ولرم رو شکم و کمرشم میذارم 

ولی یکم میاد پایین دوباره برمیگرده 😭

با حوله و اب ولرم رو پاهاش میذارم خطرناک نیست اگر جوش شیرین یا الکل بربزم؟

نه من واسه واکسن یه سالگی پسرم تبش خیلی میرفت بالا الکل ریختم اما دوستم میگفت الکل یه دفعه دمای بدنو میاره پایین واسه سن کم خوب نیست جوش شیرین بی خطر وبهتره

2706