2733
2739
عنوان

تورو قران مجید کمککککک کمکککک

1483 بازدید | 45 پست

پسرم ۳سالو نیمشه 

دیروز گوجه سبز توت فرنگی و هندونه به فاصله کم باهم خورد از صبح تا ۱ استفراغ کرد و اسهال گفتم خوب شده 

دوباره استفراغ کرد 

اندسترون بدم؟

چیکار کنم ؟ فعلا نمیتونم ببرمش دکتر 

توروخدا چیکار کنم 😭😭😭😭😭😭

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!

اره اندانسترون داری بده بهش

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عرق نعناع و نبات

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
2731

روزی ۳ بار

هرسری ۲ونیم سیسی یا یک ق م

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
خوب میشه ؟ 

تاحدی جلوی تهوعش رو میگیره

نمیدونم من که

🌺یه صلوات میفرستی برام؟ :) تا ان شاءالله بزودی بیام تاپیک بزنم معجزه شددددد😍.                💕ان شاءالله به امید خدا یه روزی امضام این بشه: و خدایی که به چشم معجزه اش را دیدم/ بابت معجزه اش از ته دل خندیدم ........الهی شکرت.       
2706