2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مجرده😐خطرناک ؟؟

نه عزیزم خطرناک نبست ولی بعصیا تا بخوان باردار بشن طول میکشه خواهرتونم از زخایر تخمدان بده که زخایرشو کم نکنه که در اینده با مشکل مواجع بشه

نه عزیزم خطرناک نبست ولی بعصیا تا بخوان باردار بشن طول میکشه خواهرتونم از زخایر تخمدان بده که زخایرش ...

ای خدا ازون دختر تخساس میگه ب جهنم بچه میخوام جیکار جون کله اش داغ خیلی نگرانشم با قرص ال دی برطرف نمیشه یعنی خدای ناکرد بترک خطرناک

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
ای خدا ازون دختر تخساس میگه ب جهنم بچه میخوام جیکار جون کله اش داغ خیلی نگرانشم با قرص ال دی برطرف ن ...

نه این کیستا اصلا با دارو نمیرن ولی چیز خطرناکی هم نیست ولی نباید سرسری بگیری وگرنه نازایی میاره

نه این کیستا اصلا با دارو نمیرن ولی چیز خطرناکی هم نیست ولی نباید سرسری بگیری وگرنه نازایی میاره

یعنی باید جراحی بشه جفت تخمداناش کیست داره بزرگم هست الان یکی میگفت کیست شکلاتی داشته رفته عطاری دارو گرفته خورد خوب شد

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
2740
یعنی باید جراحی بشه جفت تخمداناش کیست داره بزرگم هست الان یکی میگفت کیست شکلاتی داشته رفته عطاری دار ...

اره حتما جراحی با عطاری هم امکانش کمه بره من همه راه رفتم نشو که نشد فقط گفتن سریع باردار شد

خدا انشالله سلامتی بده 

حاجت دلت ب حق این ماه عزیز با صلاحت یکی کنه