2733
2734
عنوان

تعبیر خواب کی بلده؟؟؟؟

80 بازدید | 22 پست

دیشب خواب دیدم دندونام تند تند خرد خرد میشدن و میریختن رو میز...خیلی وحشتناک بود بعد بهم خبر دادن که بابابزرگم فوت شده منم جیغ میکشیدم فقط و گریه مم بدون اشک بود وقتی بیدار شدم نیم ساعت گریه کردم و لرزیدم اصلا انگار واقعی بود همش تو فکر خوابمم به نظرتون تعبیر چی میتونه باشه؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقد جالب دیشب منم همین خوابو دیدم

خواب دیدم دندونام دست میزنم یکی یکی میریزه وخورد میشه و خون میاد 

صبح تعبیرخواب دیدم

ترس واسترس و ترس ازپیری تعبیرش بود

دقیقا دیروزتوآینه دیدم دو سه تار موهام سفید شده وغصه پیری رو خوردم براهمین خوابشو اینطوردیدم

ای همه هستی ز تو پیدا شده..... 

تعريفش نكن و صدقه بده 

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
2738

ایشالا خیره،بهش فکر نکن،صدقه بزار ...خون هم اومد؟

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2706