2737
2739
همه مشکلات بخاطر کمبود ویتامین نیست  چرا نمیبریش دکتر ببین از حالا ببرش که براش کفش مخصوص درست ...

من بچم ی سال و خورده ای هست چرا دکترا از الان شروع نمیکنن؟ بنظرت ببرمش تهران فرق دارهَ؟البته من هم مرکز استان ی شهر بزرگم فک نکنم زیاد باتهران فرق داشته باشه  بهترین دکترایرشهرمون بردم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسردایی منم مادرزاد پاهاش از مچ مایل ب داخل بود مامانم تا دید گفت اینو ببرید دکتر زنداییم و مادرش زیر بار نمیرفتن میگفتن نه سالمه خلاصه مامانم انقد پیگیر شد بردن دکتر تا چند سالگی کفش مخصوص پوشید و کاملا درست شد خداروشکر الان ۱۶ سالشه

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2728
من بچم ی سال و خورده ای هست چرا دکترا از الان شروع نمیکنن؟ بنظرت ببرمش تهران فرق دارهَ؟البته من هم م ...

اره حتما اگه برات مقدوره بیارش تهران بیمارستان شفایحیاییان تو بهارستانه متخصص این کاران

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
آره از پدر و مادرش نفرت داره ک چرا بهش نرسیدن😢😢😢

اخ چقد بد سختشه خب طفلی

2740
من بچم ی سال و خورده ای هست چرا دکترا از الان شروع نمیکنن؟ بنظرت ببرمش تهران فرق دارهَ؟البته من هم م ...

ینی تهران چکار میتونن بکنن؟من که هر چی دکتر بردم فقط میگن کفش بپوشه و شنا و پماد ضدرد و قرص کلسیم خارجی میدن

ن عزیزم دکتر میگه باید عمل بشه ک هزینش زیاده از پسش برنمیایم،ولی مشکلی با دستشوی رفتن نداره

پس چرا من هر چی دکتر میبرم نمیگن عمل؟ینی منم باید ببرم عمل کنه؟؟خودمم یکم انحراف پا دارم موقع پیاده روی درد زانو و کف پا دارم اما پسرم شدیدتره 

ن عزیزم دکتر میگه باید عمل بشه ک هزینش زیاده از پسش برنمیایم،ولی مشکلی با دستشوی رفتن نداره

پسرم رو دسشویی میشینه چون فشار به زانوهاش میاد گریه میکنه از دسشویی فرنگی هم بدش میاد 

2706