2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از این کفش آهنیا بکن پاش😁

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2456

بچه رو بذارید تو معرض نور خورشید ک ویتامین د جذب کنه این تاثیر گذاره ولی حتما ببریدش دکتر که اگه دارو هم بخواد تجویز شه پاهاش صاف بشه

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2714
شوهره من هست مادر زاده روز ب روز داره بدتر میشه

متاسفانه بله چون از بچگی درمان نشده 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
شوهرت پیاده روی طبیعی میتونه بره؟پسر من با ورزشو پیاده دوی و دویدن و ورزش خیلی مشکل داره

باید کفش مخصوص بپوشه . هرچه زودتر کفش بپوشه تو سن کمتر زودتر درمان میشه

✌نیام رو میسازم تک نفره😍
شوهرت پیاده روی طبیعی میتونه بره؟پسر من با ورزشو پیاده دوی و دویدن و ورزش خیلی مشکل داره

پسرشما پاش پرانتزه؟ من بچم چندجابردم دکترمیگن تا3سالگی کاری نمیکنن ولی چون شوهرم هست میترسم براش بمونه

بچه رو بذارید تو معرض نور خورشید ک ویتامین د جذب کنه این تاثیر گذاره ولی حتما ببریدش دکتر که اگه دار ...

والا ربطی نداره پسر من ویتامین دی و کلسیمش عالی اما پاهاش پرانتزیه مادرزادی کف پاشم مایل به صافه کمردرد هم داره مفاصل زانوهاشم موقع راه رفتنم درد میکنه  

2706