2733
2734
عنوان

بگو کدوم یکی + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 941 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بزار همه عکسارو بزاره بعد نظر بده هی نظرت عوض میشه😂😂

تموم شد ۶ تا بود

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
بزار همه عکسارو بزاره بعد نظر بده هی نظرت عوض میشه😂😂

اصلا هممش😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
واس نامزدی میخای؟اگر آره مختلطه مجلس؟

نه نامزدی نیس 

مهمونی عروسی فامیل 

مختلطه اره 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
حتی اولیه??😏😏

بجز اون😣

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
نمیدونم چرا هر وقت من تاپیک میزنم تاپیک بقلی عکسبازی شرو میشه وباعث میشه  تاپیکام بی نتیجه بمون ...

از این به بعد با عکس بیا خخخ

عه نه آبيه😐

باز تو از این آستینا دیدی😂😂😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2706