2733
2734
عنوان

پسر۲سالم زده تلویزیون همسایه رو شکونده😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4284 بازدید | 151 پست
بنظر من زشته که بهش بگی پول دست دو میدم!! اگه کوچیک باشه سه چهار تومنه اول مدلشو ببین چیه.قیمت بگی ...

نمیخوام بهش بگم ک پول دست دو میدم ک 

میخوام اول تلویزیونو بخره اگه گفت مثلا ۵تومن خریده من۳ت منشو بهش بدم 

بخدا دست خودمم خالیه خودشم از حالو روزم خبر داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاطر یه تلویزیون زار میزد؟؟؟😳😳😳😳😳😳😳 اینقدددد مال دنیا براشون ارزش داره؟؟چجوری جون میدن اونو ...

واقعا همینو بگو 

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2731

منو خواهرم یبار که بچه بودیم اهنربا گرفتیم جلو تیوی.وای رنگاش داغون شد دیگه افتضاح از ترس سکته کردیم.بابام دید گفت چرا اینجوریه هیچی نگفتیم.برد تعمیرش کرد طفلی کلی هزینش شده بود.الان یادم اومد عذاب وجدان گرفتم😭😭

اگرهم میخواهی هزینش بدی اونو ازش بردار ببین چ مدل دست دومش گیربیار بخر واونم ی قیمتی بفروش

استارتر این کار بهتره

مستقیم نگو دست دو بوده پس منم دست دو میگیرم

بهش مثلا بگو تو دیوار مدل تلویزیونت رو دیدم میخوام بگیرم

بخاطر یه تلویزیون زار میزد؟؟؟😳😳😳😳😳😳😳 اینقدددد مال دنیا براشون ارزش داره؟؟چجوری جون میدن اونو ...

آخه داره خونه میسازه

منظورم از زار اینه ک خیلی خیلی خیلی حالش گرفته بود بد منظودمو رسوندم

2740

استارتر جان درسته بچه تون کوچیکه ولی دوستتونم گناه داره،صد درصد باید جبران خسارت کنین،باهاش سر یه مبلغی توافق کنین

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
۸ میلیونننن

خواستم آروم آروم  در جریان وخامت اوضاع قرار بگیره و شوکه نشه 😄🙈

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ابنبات مث سنگه ...

من جعبه دستمال کاغذی شوت کردم خورد ب صفحه تلویزیون نقطه قرمز افتاد بعدم زیاد شد. 

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل

مال منو عیدی پسرم چن بار با توپ بادی آروم زد بعد چن روز داشتیم نگا میکردیم رنگش یهو رفت راس میگه عزیزم تلویزیون ها حساسن 

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
حالا خانما بنظرتون پول تلویزیونی ک الان میخوان بخرنو بدم  یا پول تلویزیونی ک شکستو  میتر ...

پول همون مدل تلویزیونو بده

مثلا اگه سامسونگ ۴۰ اینچه الان ببین چقدره همون پولو بهش بده

بیا باور کنیم عشق های گران در رمان های ارزان کنار خیابان ها فروخته شدند و تمام شد!➡
2706