2733
2734
عنوان

پسر۲سالم زده تلویزیون همسایه رو شکونده😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4284 بازدید | 151 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه مدلشم نمیدونم 

سوال کن ازش. خدایی اگه من بودم با شرایطی که دارین ( جسارت نباشه ببخشید) اصلا قبول نمیکردم یه ریالم پرداخت کنید ممکن بود همین کارو بچه خودشون میکرد ببخشید اصلا قصدم ترحم نبود عزیزم از دستم دلخور نشی

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
2731
سوال کن ازش. خدایی اگه من بودم با شرایطی که دارین ( جسارت نباشه ببخشید) اصلا قبول نمیکردم یه ریالم پ ...

نه خواهش میکنم ناراحت نمیشم

مامانم ۲بار بهشون گفت فلانی پول خسارت هرچقد میشه بگو پرداخت کنیم شرمنده شدیم بچه این کارو کرد

بنده خدا گفت این چ حرفیه پول نمیخواد بچه س دیگه چیزی حالیش نمیشه ک 

ولی خوده من عذاب وجدان دارم

اگه بهش پولی ندم اگه ی زمان برم خونه ش از جای دیگه ناراحت باشه اون قت من احساس میکنم از دست منو پسرم ناراحته🙁

2738
نه خواهش میکنم ناراحت نمیشم مامانم ۲بار بهشون گفت فلانی پول خسارت هرچقد میشه بگو پرداخت کنیم شرمنده ...

حق میدم بهت منم خیلی حساسم رو اینجور مسائل 

بازم خودت بهتر میشناسیشون با هم یه جوری به توافق برسید اگر هم قبول نکرد خودت یه کادویی براش بگیر برای جبران نه خودتو مدیون میدونی دوستتم متوجه فهم و درکتون میشه 

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
حق میدم بهت منم خیلی حساسم رو اینجور مسائل  بازم خودت بهتر میشناسیشون با هم یه جوری به توافق ب ...

آره اگه ی وقت قبول نکرد ی همچین کاری باید انجام بدم 

ممنون ک راهنماییم کردی

خدا همسرتو رحمت کنه. میشه بگی چرا فوت کردن

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂

باتوجه به قیمت نجومی تلوزیونا لطفا محافظ صفحه نصب کنید نه بخاطر بچه ی اطرفایان چون امکان داره خودتون یابچتون باعث اتفاقی بشه متاسفانه بااین قیمتا هم که نمیشه جبران کرد قیمت زیادی نداره محافظ صفحه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
ممنونم عزیزم میشه نگم فداتشم؟؟

میشه نگی. میشه بگی چرا نگی

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
باتوجه به قیمت نجومی تلوزیونا لطفا محافظ صفحه نصب کنید نه بخاطر بچه ی اطرفایان چون امکان داره خودتون ...

آره واقعا محافظ صفحه بهترین چیزه 

اتفاقا خودشونم بچه کوچیک دارن باید بهشون پیشنهاد بدم