2737
2739

چن روز پیش یه خانومی تاپیک زده که یه چیز تو گلوی بچه ام گیر کرده و دست کردم تو گلوش درش بیارم و زخمش کردم، 

این مادر میخواست بچه اشو نجات بده ولی به دلیل نا اگاهی ممکن بود بچه اشو بکشه،

من اینجا براتون نوضیح میدم در این موارد باید چیکارکنید، سعی کنید تاپیک یه چن ساعت بالا بمونه تا تعداد بیشتری بخوننش

Shake it! shake it!

سعی می کنیم ولی پر بازدید بعید می دونم تو این سایت اونم حرف های مفید

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂مامان من داداشم بچه بود عادت داش چی بذاره دهنش

هی با اشاره اش ته حلقش و پاکسازی میکرد😬یبارم پیچ خورده بود تو گلوش موند نجاتش دادیم

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2728

خوب، اگه بچه زیر یک سال هست و متوجه میشید که چیزی راه تنفسی شو بند اورده و بچه بی هوش نشده  اول بچه رو مطابق عکس رو ی پاتون میزارید و پنج ضربه به بین دو تا استخون پشتی بچه میزنید ، توجه کنید که چیزی از دهان بچه ممکنه خارج بشه ، اون موقع میفهمید که جسم خارجی بیرون اومده اگه بعد از پنج ضربه بهتر نشد طبق شکل بچه رو برمیگردونید  و به ناحیه بین سینه های بچه با دو انگشت فشار وارد میکنید، بعد از پنج بار تو دهن بچه رو نگاه میکنید چیزی گیر نباشه ولی سعی نمیکنید دستتون رو عمیق تو دهن کنید، بعد دوبار ه از اول شروع میکنید و همین کاررو تکرار میکنید ، اگر بعد از یه دقیقه مشکل حل نشد به اورژانس زنگ میزنید ، و تا بچه به هوش هست این کارو تکرار میکنید

Shake it! shake it!
2738

من راهنمایی بودم از اون سکه های ۲۵تومنی زرد و سفیدا بوددد  پرید تو‌گلوم درازکشیده بودم 😫

شانس اوردم بابام بالاسرم بود چنانننن محکم میزد پس گردنم که نگوو🤢

سکه شوت شد بیرون 

ولی جدی مرده بودمااا🤤

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
حالت بهتر شده عزیزم؟؟؟

آره عزیزم ❤️🌷🤗

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

اگه شخصی که دچار این حالت شده بالای یه سال هست  در صورتی که بالغ هست و میفهمه تشویقش کنید سرفه کنه ، در غیر اینصورت به شکلی که تو عکسه بگیریدش و پنج‌ضربه بهش بزنید،   اگه کمکی نکرد دو دستتون رو مشت کنید به طوری که شست اتون به شکم فرد فشار‌وارد کنه و به شکم به سمت داخل و بالا فشار وارد کنید و مثل مورد قبل به اورژانس در صورت نیاز زنگ بزنید

Shake it! shake it!
2706