2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات گلم😢

خدا نکنه

شاید بچه کم اشتها باشه، بردی دکتر؟ یعنی کلا شیر خوردنش با مشکله؟

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

یکی پیدا شد حرف منو زد ...تاپیک های بارداری وبچه داری سه چهار تا بیشتر نظر نداره ولی بیا تاپیک های خیانت ,دوست پسر ,شوهر دست بزن دار ,مادرشوهر خواهرشوهر دیگه ۷۰ صفحه رو پر میکنن آخرشم به هم بدوبیراه میگن   میترکونن تاپیک

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2728

شرمنده گلم من بچه ندارم هیچ تجربه ای ندارم😔

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
خدا نکنه شاید بچه کم اشتها باشه، بردی دکتر؟ یعنی کلا شیر خوردنش با مشکله؟

چهار ماهه بیچاره ام فقط تو خستگی اونم باید راه برم و بلرزم تا بخوره یا بخوابوننش بهش بدم. همه از دستم خسته شدن ی مهمونی نمیتونم برم. با خانواده شوهرم قطع رابطه کردیم دو ماه و نیمه پامو نذاشتم اونجا

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf
یکی پیدا شد حرف منو زد ...تاپیک های بارداری وبچه داری سه چهار تا بیشتر نظر نداره ولی بیا تاپیک های خ ...

واقعا من هر چی تاپیک راجب بچم و ختنه زدم سر جمع ۵ تا پست داشت

خداروشکر
2738
چهار ماهه بیچاره ام فقط تو خستگی اونم باید راه برم و بلرزم تا بخوره یا بخوابوننش بهش بدم. همه از دست ...

شاید دل درد داره، گریه هم میکنه؟

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
عزیزم معلوم نشد اون خانما واسه چی گفت چرا تو تاپیک من نظر میذاری؟😉

چرا چون چند ماه پیش تاپیک زده بود که دنبال شوهر بود و تو سایت دنبال شوهر میگشت منم بهش گفتم بچه بشین درستو بخون سر و گوشت نچنبه هنوز پشت کنکوری بود 

تاپیکشم نی نی یار ترکوند خیلیا گزارش زدن براش حرصش گرفته بود والا دیگه تو سایت که جای شوهر پیدا کردن نیست 😕

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
شاید دل درد داره، گریه هم میکنه؟

چهار ماهه گلم. چهار ماهه این مشکل رو دارم. غذا رو بد نمیخوره. حتی شیرمو با قاشق یا لیوان بدم میخوره

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf

والا نصف اعضا مجرد هستن ازاون نصف بقیه باز نصفشون مرد هستن به اسم زن میان.باز از نصف باقیمانده نصفشون مردن که با اسم همون مرد بیان.دیگه خودت حساب کن اونا هم که هستن دغدغه شون بیشتر خانواده شوهره یا خیانت شوهر.بچه این وسط جایی نداره

2706