2733
2734
عنوان

گیاه خواری vs گوشت خواری

1170 بازدید | 59 پست

سلام 😊

شده تا حالا به این فکر کنید که برای بقیه ی زندگی دلتون میخواد گیاه خوار بشید و یا حتی ویگان ؟

اول از همه بگم کاری به قیمت و توانایی خرید مردم ندارم نه اینکه مهم نیست خیلی خیلیُم مهمه منظورم اینه که به اون دلیل نه ، بلکه به این دلیل که دلتون میسوزه و موضوع پرورش و نگهداری  و کشتن حیوانات اذیتتون میکنه

من خودم خیلی بهش فکر میکنم خب تبلبغاتی که گیاه خوارا هم میکنن بی تاثیر‌نیست مثل‌فیلم ها و مستند هایی که از زندگی حیوانات اماده مرگ ساخته میشن 

حیواناتم حق‌حیات دارن اونا فقط بوجود نیومدن که غذای ما باشن . تا حالا شده بشینید به این مسایل فکر‌کنید ؟؟

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بله و دارم به سمت گیاهخواری میرم و بابت این موضوع خیلی خوشحالم

چه خوب‌چطوری به این نتیجه رسیدی و چه کارهایی تا الان کردی ؟

من اکثر اوقات فکرم مشغوله دیگه نمی خوام  گوشت بخورم ولی شوهرم میگه حلالت نمیکنم  اونوقت

منم خیلی فکرم مشغوله اونقدر که دیگه رسما فقط میپزم وقتی میخوره عذاب وحدان دارم و خجالتم میکشم حس کنم خوشمزس 🤦🏻‍♀️

2738
بدن ما به هرچیزی به اندازه ش نیاز داره هم گوشت هم گیاه 

بدن ما به محتویات هر چی به اندازه نیاز داره که خب محتویات گوشت توی خیلی از گیاهان هست

من بخاطر سلامتیم کمتر گوشت میخورم اما گیاهخواری هزینش بیشتره همه چیزو باید جایگزین کرد درضمن اگه حیوونا جاندار هستن خوب گیاه هم زنده است بنظرم کمتر خوردن بهترین کاره 

خدایا بغلم کن❤

بله! الان خیلی خیلی نزدیکم! مثلا قرمه سبزی و قیمه را با قارچ درست میکنم و....  الانم شام کدو داریم 😁 حس خیلی خوبی داره جدا از حمایت از حیوانات خودتم حس خیلی بهتری پیدا میکنی یک جور احساس سبکی الان خیلی از بیماری ها بخاطر مصرف گوشت! منم از همین طریق اشنا شدم وقتی فیلم ها را  دیدم هر وقت گوشت داشتیم یادم می افتاد گلاب به روتون بالا می اوردم! و خب خیلی خوبه که ادم اشنا بشه و بهش روی بیاره! 

میشه برام دعا کنید!؟😔
من بخاطر سلامتیم کمتر گوشت میخورم اما گیاهخواری هزینش بیشتره همه چیزو باید جایگزین کرد درضمن اگه حیو ...

جان داری نباتی یا گیاهی با جاندار حیوانی خیلی فرقشونه 

مثلا یه گاو کاملا به گوسالش حس‌مادری داره ولی نمیزارن بچشو شیر بده اگه گوساله نر‌باشه چون نمیارزه و بچه خورده میشه و مادر هم شیرش فروخته با مقداری ریحون و شمبلیله خیلی فرق دارن 

من بخاطر سلامتیم کمتر گوشت میخورم اما گیاهخواری هزینش بیشتره همه چیزو باید جایگزین کرد درضمن اگه حیو ...

این استدلال اصلا درست نیست! دقیقا کدوم گیاهی را میشناسید سیستم عصبی داشته باشه؟؟؟؟؟ و درد احساس کنه؟؟؟ 

میشه برام دعا کنید!؟😔
2706