2733
2739
عنوان

اگر تو انتخاب میزان مهریه مختار بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 820 بازدید | 160 پست

من مختاربودم ۱۱۴تا سکه ولی دوست داشتم عندالمطالبه باشه ک مادرهمسرم سره ازدواج سابقم راضی نمیشد منم برای اینکه همه چی جورشه ومن وهمسری خلاص بشیم ازاین همه جدل چندساله راضی شدم وازدواج کردیم🤪

چرااااا

چون خیلی اذیت شدم

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال منو ک بزرگترا تعیین کردن ۳۰۰تا سکه؛ 

خودمم گفتم ۱۱۴شاخه گل رز طبیعی ک از هردوشون راضیم.

میخاستم شرط تحصیل رو هم ضمن کنم ولی دیدم بابام یه حرف خوبی زد، گفت اگه قراره سر همچین مسعله ای دعواتون بشه و ب زور امضای سر عقد بذاره بری ادامه تحصیل بدی همون بهتر ک ن۷ونی.زن و شوهر باید کنار هم باشن و با رضایت هم کاراشونو انجام بدن...دیدم درست میگه و دیگه نگفتم.الانم هرچی ک بگم همسرم عمل میکنه خداروشکر..

2728
2740
دختر عمو من سه سال عقد بود طلاق گرفت عملا مهریه ای دستش نگرفت چهار ماهی یک ربع سکه واقعا قبول کن با ...

به هر حال همینی که الان میگیره بهتر از اونه که هیچی نمیگرفت

البته من برای همین میگم که به موقعیت مالی همسرت نگاه کن و مهریه انتخاب کن شاید توان مالی همسر شما همون چهارده سکه باشه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
من مختاربودم ۱۱۴تا سکه ولی دوست داشتم عندالمطالبه باشه ک مادرهمسرم سره ازدواج سابقم راضی نمیشد منم ب ...

همون ۱۱۴ تا شد اخر؟

میشه برای شادی روح همه آسمانی ها یک صلوات بفرستی؟؟؟؟
2706