2737
2734
عنوان

اگر تو انتخاب میزان مهریه مختار بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 820 بازدید | 160 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینها خوبه اما زن اگه خیانت کنه اینها هم باطل میشه؟

نه 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2740
گل دوست دارم نه سکه و نه گل شاید عملا قابل وصول نباشه ولی حس خوبی به ادم میده

ببين دختر خوب حس خوب به دردت نميخوره 

منم از اون دسته ادما بودم كه ميگفتم مهرم گله 

نظرم رو اين بود كه مهريه نميخوام 

اما شما در نظر بگير اگه مستقلي اگه در امد داري نياز به مهريه نداري تازه اونم با گرفتن همه شروط ضمن عقد حداقل حق طلاق

مهريه اصلاااا درست نبود تو نظر من اما تو كشور كه ما زندگي ميكنيم با اين همه قانون ضد زن تنها حق همين مهريه است 

مثلا  حق طلاق حق خروج از کشور حق تحصیل حق شغل داشتن حق انتخاب محل زندگی  حضانت فرزند ...

یعنی کسی به این همه شرط راضی پیشه؟؟؟

میشه برای شادی روح همه آسمانی ها یک صلوات بفرستی؟؟؟؟
گل دوست دارم نه سکه و نه گل شاید عملا قابل وصول نباشه ولی حس خوبی به ادم میده

هر مهریه ای قابل وصوله مخصوصا اگر عندالمطالبه قید بشه

مسایل احساسی و رمانتیک به جای خود

درینباره عقلانی و منطقی تصمیم بگیر

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
ببين دختر خوب حس خوب به دردت نميخوره  منم از اون دسته ادما بودم كه ميگفتم مهرم گله  ...

خب منکه نمی گم نمی خوام مهریه داشته باشم میگم علاوه بر گل چی خوبه 

خب  اینجوری ک بی عقلی طرف رو میرسونه پس باهاش ازدواج نکنه بهتر

دیدگاه آدمها به ازدواج فرق میکنه مثلا به نظر من خانمی که بدون این شروط ازدواج کنه بی عقله

هر مهریه ای قابل وصوله مخصوصا اگر عندالمطالبه قید بشه مسایل احساسی و رمانتیک به جای خود درینباره ع ...

دختر عمو من سه سال عقد بود طلاق گرفت عملا مهریه ای دستش نگرفت چهار ماهی یک ربع سکه واقعا قبول کن با قوانین کشور ما خودت بکشی هم نمی تونی مهریه ات تمام و کمال و یک جا بگیری

2706