2733
2739

من میخوام یه پیراهن ماکسی بدوزم با پارچه تریکو. بالاتنه جدا. یه کم اضافه وزن دارم. بیشتر تو پهلو و کپل. میخوام بدونم بالاتنه تا کجام باشه که خوشگل باشه و چاق نشونم نده؟ یعنی کجا برش بخوره؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

این پیراهنایی که تنگن و از ساق پا به شکل کله قندی در میان خیلی ادمو لاغر میکنن

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این پیراهنایی که تنگن و از ساق پا به شکل کله قندی در میان خیلی ادمو لاغر میکنن

خمره ای؟ 

آخه خیلی راحت نیستن بعدشم اندامی میشه جلو نامحرم میخوام بپوشم🤔

اون برشه میدونی کجا باشه بهتره؟ خیاطم میگه بالای گودی کمرت میذارم ولی میترسم حاملگی بشه

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2731
خمره ای؟  آخه خیلی راحت نیستن بعدشم اندامی میشه جلو نامحرم میخوام بپوشم🤔 اون برشه میدونی کجا ...

والا من با کله قندی میشناسم شاید یه اسم دیگشت خمره‌ای باشه ولی اره خیلی اندامی میشه.اگه خیلی کلوش نکنی بارداری نمیشه خوشگل میشه.اصلا میتونی یه سره بدوزی یکم دنباله هم بهش بدی

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
والا من با کله قندی میشناسم شاید یه اسم دیگشت خمره‌ای باشه ولی اره خیلی اندامی میشه.اگه خیلی کلوش نک ...

دوتا پارچه س برا همین یه سره نمیشه. بالاتنه طرح داره پایین تنه ساده

ممنون از راهنماییت

دوتا پارچه س برا همین یه سره نمیشه. بالاتنه طرح داره پایین تنه ساده ممنون از راهنماییت

پس اینطوری پایینشو یکم کلوش کن خوشگل میشه.قربونت انشالله یه لباس زیبا و ناز بدوزی

پس اینطوری پایینشو یکم کلوش کن خوشگل میشه.قربونت انشالله یه لباس زیبا و ناز بدوزی

پس پایینشو یه کم کلوش میذارم ممنووووون گلم 

2738

هورام جان سلام

خط کمرتو مشخص کن یعنی جایی که باریکترین قسمت کمرته،ازونجا دامنش شروع میشه.

برا پایین تنه هم چون تریکو هست و رو بدن خودشو میندازه من خودم کمر چینکش دوختم یا پلیسه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰