2733
2739
عنوان

بچه ها ببینید شوهرم طوری منو زد

| مشاهده متن کامل بحث + 2518 بازدید | 134 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش مردا بلد بودن زبونشونو تکون بدن جای کمربند خانومام بلدبودن زبونشونو راستکی تکون بدن ن کجکی

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2728
ن برا خوش خوشان میره اونجا الانم ک رفت گفتم خیلی بدبختی باز برگشت حمله کرد بمن گفتم خجالت بکش من روز ...

خوش خوشاااااان ؟؟؟؟؟😓

گفتم سلام خانوم بیخیاااال نگو فردا چی میشه دیگ بسه خااانوم نگو تکلیف دردا چی میشه  گذشت روزای بد روزای  بهترش اومدهرکی باهام بد بود سرش اومد  😉سوگند 
2738
اوا باشه عزیزم اشکالی نداره شاید شما هم گناه داشتی چطور شد از راه نرسیده میره اونجا جریان چی؟

داداشش مسافرت بوده اومده رفته دیدنش باز جاریمم بعد یماجرا این قد بهم بی احترامی کرد شوهرمم اصلا براش مهم نیست میگ بمن چه 

یعنی عاشق اعتقادات این مردا اون یکی خیانت میکنه میگه بعد یوسف جواب میدم این یکی میزنه میره افطاری

چه ربطی به اعتقاد داشت ؟،رفته مهمونی دیگه ،گفته افطار اونجام ،مثل اینکه بگه شام اونجام 

روزه هم که نبست 

پس ربطش چیه ؟😋

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
یعنی عاشق اعتقادات این مردا اون یکی خیانت میکنه میگه بعد یوسف جواب میدم این یکی میزنه میره افطاری

اصلا کلا اعتقادات تو مملکت ما خیلی عجیبه ی کانال روانسناسی داشتم خانومه سوال پرسیده بود که من به شوهر خیانت کردم و با یکی دیگه رابطه داشتم و بدون اینکه غسل کنم به بچم شیر دادم 😐 حالا نگران این بود که غسل نکرده 😐 

خوش باش که هر که راز داند، داند که خوشی خوشی کشاند ❤شیرین چو شکر تو باش شاکر، شاکر هر دم شکر ستاند❤
2706