2737
2739
عنوان

گرفتن حاجت از شهدا

| مشاهده متن کامل بحث + 18459 بازدید | 50 پست
بله عزیزم از جاهای مختلف کشوره میشناسم گلم  شهیدهمدانی و شهیدذولفقاری رو هم اضافه کن به لیستت& ...

لیستم کامل شد عزیز

دیر گفتی

دلم نمیاد اسم کسیو خط بزنم دیه

سخت بود ولی تونستم   

دوستان لیست چهل تن از شهدای عزیز رو آماده کردم که از شهدای معروف هستن که خیلیا ازشون حاجت گرفتن

هر چند که تمامی شهدا دارای مقام بالا هستند و نزد خدا محبوبند..

اگه شما هم میخاین در این ختم شرکت کنید میتونین از این اسامی کمک بگیرین

منم دعا کنید  

1-شهید محمدرضا تورجی زاده

2-شهید سید حمید میرافضلی

3-شهید ابراهیم همت

4-شهید سعید سامانلو

5-شهید آخوندی

6-شهید عبدالمهدی مغفوری

7-شهید سید جواد موسوی

8-شهید ابراهیم هادی

9-شهید حسین هریری

10-شهید حججی

11-شهید بروسنی

12-شهید علی حاتمی

13-شهید جواد حاجی خداکرم

14-شهید ربیع قصیر

15-شهید گمنام دانشگاه گرگان

16-شهید گمنام دانشگاه کرمان

17-شهید گمنام دانشگاه گیلان

18-شهید گمنام مسجد امام1

19-شهید گمنام مسجد امام2

20-شهید بابک نوری هریس

21-شهید محمدرضا شفیعی

22-شهید محمد جهان آرا

23-شهید دادگر

24-شهید حسن باقری

25-شهید رباط جزی

26-شهید سیدابراهیم اسماعیل زاده موسوی

27-شهید سید حسین اسماعیل زاده موسوی

28-شهید آوینی

29-شهید چمران

30-شهید عباس بابایی

سخت بود ولی تونستم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

31-شهید عباس دوران

32-شهید خرازی

33-شهید سید مجتبی هاشمی

34-شهید رضا پناهی

35-شهید صیاد شیرازی

36-شهید کاوه

37-شهید امیر حاج امینی

38-شهید حمید باکری

39-شهید مهدی باکری

40-شهید پلارک

سخت بود ولی تونستم   
عزیزم اگه لیستت تکمیل نشده این عزیزانو هم اضافه کن به لیستت  شهید ابراهیم هادی  شهید حاج ...

من ازهمشون امشب حاجتموخاستم،وبراشون دعاخوندم...دعاکن برام سایه جان حاجت روابشم

💕🍃صلوات واسه حاجتم لطفا🍃🌹
2731

ی مدت اصلا هیچی درست پیش نمیره اتفاقای مهم زندگیم تا مرز تحقق پیش میره ولی نابود میشه ی مدت کلافم بلاتکلیفم خیلی از شهدا خواستم کمکم کنند از شمام میخوام واقعا برام دعا کنین

2738
واقعا😍میشه دقیقا بگی جیکار کردی؟!🙄

ختم زیاد برداشتم

اخریش توسل ب شهدا و شهید ابراهیم هادی و سامانلو بود

چهل روز سر ساعت مشخص ی سوره مث یس یا زیارت عاشورا بخون

هدیش کن ب شهدا

سعی کن کمتر گناه کنی

سخت بود ولی تونستم   

کاش منم حاجت روا بشم حال دلم خوب نیست غصه گذشته ای رو میخورم که برنمیگرده حالم بده الان میگین ناشکری ولی جای من نیستین الهی که هیچکس جای من نباشه که هرروزش عذابه من نمیخواستم بچه دار بشم چون مامان بودن و دوست نداشتم انقدر پدر و مادرم اصرار کردن و یه فالگیر از خدا بیخبرم بهم گفت اگه بچه نخوای ممکنه شوهرت بره با یکی دیگه من احمق دم و تن دادم بهش کاش اون کارو نمیکردم کاش سقطش میکردم الان افسرده م به زور قرص اعصاب دارم زندگی میکنم من که انقدر خوش بودم انقدر دو تایی حالمون خوب بود تازه تو فکر ادامه تحصیل بودم دور از خانواده تو شهر غریب دارم آب میشم با این تصمیم احمقانه ای که برای زندگیم گرفتم چون تا قبلش هیچ چی کم نداشتم بسکه هرکی رسید گفت بدون بچه زندگی بی معنیه براتون همه چی عادی میشه کارمه هرروز از خدا گله میکنم که من نفهمیدم تو که منو میشناختی از دلم خبر داشتی دلت برای این بچه نسوخت میدادی به چشم انتظاراش نه من 

عزیزم اگه لیستت تکمیل نشده این عزیزانو هم اضافه کن به لیستت  شهید ابراهیم هادی  شهید حاج ...

سایه جان شهید علی آقا فامیلیشون چیه؟ و اینکه میشه هر پنج تا شهید دانشگاه گیلان رو تو یک روز بخونیم براشون؟

کاش منم حاجت روا بشم حال دلم خوب نیست غصه گذشته ای رو میخورم که برنمیگرده حالم بده الان میگین ناشکری ...

عزیزم شما هم برای شهدا چله بگیر مشکل ضعف اعصابت بخاطر بچه نیست باید از ریشه حل بشه سوره انسان زیاد بخون برای ضعف اعصاب عالیه دیگه هم نبینم ناشکری کردی و تو نی نی سایت تبلیغ بچه دار نشدن میدی

2706