2733
2734
عنوان

گرفتن حاجت از شهدا

| مشاهده متن کامل بحث + 18460 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما هم برای شهدا چله بگیر مشکل ضعف اعصابت بخاطر بچه نیست باید از ریشه حل بشه سوره انسان زیاد ب ...

مشکل من فقط از بچه دار شدنه عزیزم شما مگه دکتری که انقدر محکم میگی مشکل اعصابم از چیز دیگه ایه ؟ 

من تبلیغ نمیکنم من واقعیت و میگم اگه یکی این حرفا رو به من زده بود من الان این کارو نمیکردم الکی هم به به و چه چه نکنید هرکس توانش فرق داره با یکی دیگه علایقشم متفاوته قرار نیست چون شما تونستی و بچه دوست داری همه مثل شما باشن 

عزیزم شما هم برای شهدا چله بگیر مشکل ضعف اعصابت بخاطر بچه نیست باید از ریشه حل بشه سوره انسان زیاد ب ...

من حرفم اینه لطفا لطفا مشاوره قبل بچه دار شدن و به اندازه مشاوره قبل از ازدواج جدی بگیرن تبلیغ رو هم کسی میکنه که از اون چیزی نصیبش بشه من که نشستم تو خونه خودم با بچم دارم روزگار میگذرونم منم به اندازه هرکسی حق دارم تو پستی مشارکت کنم و حرفای خودم و بزنم هرکی خواست میخونه نخواستم نمیخونه من دوست دارم بگم واقعیت زندگی خودم اینه که بچه همه چیزیشو خراب کرده چون نگرانی و مسیولیت برای یه موجود دیگه جاشو به خیال راحت و خوشی های بی دغدغه داده و این تا ابد همراهمه چون مادر شدم 

2728

برا منم دعا کنید

خدایا تو رو به آبروی شهید ابراهیم هادی قسمت میدم کمکم کن

۲ماهیه فهمیدم سرطان تیرویید دارم

باید جراحی شم هزینه عمل هم سنگینه

از طرفی هم جوونم ۱ساله عروسی کردم آرزو بچه به دلم نمونه😣😣

خدایا به آبروی شهید ابراهیم همت و شهید سعید سامانلو قسمت میدم این مریضیم شفا پیدا کنه  خدایا امیدم خودتی ناامیدم نکن هرکاری بخوای میتونی انجام بدی

خداجونم اگ من هیچوقت بنده خوبی نبودم اما شما همیشه خدای خوبی بودی و هوامو داشتی اینبارم با خیر و صلاح خودت و با واسطه گری این شهدای عزیز این مریضی ازم بگیر یا ارحم الراحمین